V 5K EMPERADOR MEMORIAL EVA GIMENO
08/05/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Zakaria El Maataoui | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 00:15:01 | 00:03:00 |
2 | 1 | Jorge Peris Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:15:03 | 00:03:01 |
3 | 2 | Borja Capilla | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:15:17 | 00:03:03 |
4 | 3 | Jorge Mari Baixauli | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:15:45 | 00:03:09 |
5 | 4 | Javier Campos Martinez | Cd Metaesport | Veterano A - M | 00:16:01 | 00:03:12 |
6 | 2 | Angel Carretero Santos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:16:02 | 00:03:12 |
7 | 1 | Carlos Madronal Galan | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:16:20 | 00:03:16 |
8 | 5 | Hector Esteban Silva | Independiente | Veterano A - M | 00:16:21 | 00:03:16 |
9 | 6 | Andres Sempere Fernandez | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:16:21 | 00:03:16 |
10 | 7 | Alberto Dolader | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:16:21 | 00:03:16 |
11 | 3 | Vicente Riog Yuste | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:16:21 | 00:03:16 |
12 | 8 | Antonio Torralbo Martinez | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:16:23 | 00:03:17 |
13 | 1 | Javi Noves Almansa | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:16:24 | 00:03:17 |
14 | 9 | Jose Vicente Garcia Sinisterra | Redolat Team | Veterano A - M | 00:16:27 | 00:03:17 |
15 | 2 | Antonio Luna Marti | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:16:33 | 00:03:19 |
16 | 10 | David Gallardo Perez | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:16:54 | 00:03:23 |
17 | 4 | Cristian Saguer Roelas | C.e. Pobla | Senior - M | 00:17:05 | 00:03:25 |
18 | 11 | Javier Bosch Soriano | C.a. Pucol | Veterano A - M | 00:17:14 | 00:03:27 |
19 | 5 | Roberto Puig Gongora | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:17:16 | 00:03:27 |
20 | 6 | Daniel Martin Gomez | Sdupv | Senior - M | 00:17:17 | 00:03:27 |
21 | 3 | Carlos Roig Moreno | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:17:21 | 00:03:28 |
22 | 4 | Jose Antonio Mateos Montero | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:17:30 | 00:03:30 |
23 | 5 | Jose Luis Quintanilla Ruiz | Independiente | Veterano B - M | 00:17:31 | 00:03:30 |
24 | 2 | Miguel San Roman Aragon | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Junior-promesa - M | 00:17:40 | 00:03:32 |
25 | 7 | Alejandro Ros Pedros | Trt Meliana Tri-running-trail | Senior - M | 00:17:43 | 00:03:33 |
26 | 6 | Juan Catala Soriano | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:17:47 | 00:03:33 |
27 | 8 | Hugo Ortiz Kataoka | Sdupv | Senior - M | 00:17:56 | 00:03:35 |
28 | 7 | Juan Carlos Mercado Casado | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:17:59 | 00:03:36 |
29 | 9 | Alvaro Sanchez Garcia | Gent De Foios | Senior - M | 00:18:00 | 00:03:36 |
30 | 1 | Jose Manuel Fort Martinez | Tridimonis | Veterano C - M | 00:18:00 | 00:03:36 |
31 | 10 | Borja Antequera Sauri | Gent De Foios | Senior - M | 00:18:05 | 00:03:37 |
32 | 2 | Vicente Felis Monros | Independiente | Veterano C - M | 00:18:05 | 00:03:37 |
33 | 12 | Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo | Sdupv | Veterano A - M | 00:18:06 | 00:03:37 |
34 | 13 | Fran Alcover Zanon | Tridimonis | Veterano A - M | 00:18:08 | 00:03:38 |
35 | 14 | Fernando Jose Martinez Diaz | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:18:10 | 00:03:38 |
36 | 8 | Vicente Juan Soriano | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:18:13 | 00:03:39 |
37 | 11 | Adria Queralt Bano | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:18:16 | 00:03:39 |
38 | 12 | Quico Zamit Fernandez | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 00:18:17 | 00:03:39 |
39 | 13 | Cayetano Felguera Mora | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:18:29 | 00:03:42 |
40 | 14 | Samuel Garcia De La Casa | C.e. Pobla | Senior - M | 00:18:36 | 00:03:43 |
41 | 15 | Patrick Sevillano Torres | C.e. Pobla | Senior - M | 00:18:41 | 00:03:44 |
42 | 15 | Jose Antonio Ramiro Ramon | Independiente | Veterano A - M | 00:18:42 | 00:03:44 |
43 | 9 | Carlos Bonilla Cantos | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:18:44 | 00:03:45 |
44 | 16 | Alejandro Abad Peris | Independiente | Veterano A - M | 00:18:47 | 00:03:45 |
45 | 16 | Lenin Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:18:48 | 00:03:46 |
46 | 10 | Vicente Pedros Tormos | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:18:48 | 00:03:46 |
47 | 17 | Olger Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - M | 00:18:58 | 00:03:48 |
48 | 18 | Paco Oltra | Tripuzol | Veterano A - M | 00:18:59 | 00:03:48 |
49 | 19 | Ruben Honrubia Gil | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:19:07 | 00:03:49 |
50 | 20 | Rafael Castel Tellez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:19:08 | 00:03:50 |
51 | 21 | Alberto Sanchez Vizcaino | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:19:09 | 00:03:50 |
52 | 17 | Ramon Campos Carceller | Tridimonis | Senior - M | 00:19:11 | 00:03:50 |
53 | 11 | Antonio Ferrando Villajos | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:19:12 | 00:03:50 |
54 | 12 | Juan Carlos Gamboa Secaduras | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:19:13 | 00:03:51 |
55 | 22 | Paulo Marco Casanova | Independiente | Veterano A - M | 00:19:20 | 00:03:52 |
56 | 3 | Ignacio Cebrian Sanfeliu | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:19:22 | 00:03:52 |
57 | 18 | Carlos Verdera Busutil | Atm Servicios Deportivos | Senior - M | 00:19:24 | 00:03:53 |
58 | 23 | Alfredo Alandes Alfonso | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:19:27 | 00:03:53 |
59 | 4 | Miguel Angel Tamarit Misut | Independiente | Veterano C - M | 00:19:29 | 00:03:54 |
60 | 13 | Jose Luis Soto Carrasco | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:19:31 | 00:03:54 |
61 | 24 | Juan Sanchez Gil | Ranning Club | Veterano A - M | 00:19:35 | 00:03:55 |
62 | 5 | Jose Manuel Iranzo Fuster | C.a. Riba-roja Ribapeu | Veterano C - M | 00:19:35 | 00:03:55 |
63 | 25 | Genar Montalt Olmos | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:19:36 | 00:03:55 |
64 | 19 | Pablo Ros Pedros | Independiente | Senior - M | 00:19:37 | 00:03:55 |
65 | 6 | Fede Valls | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:19:40 | 00:03:56 |
66 | 14 | Pedro J. Culebras Vaquerizo | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:19:42 | 00:03:56 |
67 | 20 | Aitor Varas Garcia | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:19:55 | 00:03:59 |
68 | 26 | Roberto Lomas Herreros | Independiente | Veterano A - M | 00:19:56 | 00:03:59 |
69 | 27 | Juan Carlos Ferri Urena | Independiente | Veterano A - M | 00:20:03 | 00:04:01 |
70 | 28 | Jesus Moya Jimenez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:20:18 | 00:04:04 |
71 | 15 | Dani Celda Galindo | Independiente | Veterano B - M | 00:20:19 | 00:04:04 |
72 | 29 | Carlos San Antonio Segado | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:20:23 | 00:04:05 |
73 | 30 | Oscar Padial Diaz | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:20:28 | 00:04:06 |
74 | 16 | Juan Torrent Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:20:28 | 00:04:06 |
75 | 21 | Jorge Devis Arapio | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:20:29 | 00:04:06 |
76 | 17 | Toni Lopez Garrido | Independiente | Veterano B - M | 00:20:29 | 00:04:06 |
77 | 18 | Sergio Olalla | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:20:34 | 00:04:07 |
78 | 7 | Jose Ramon Serrano Prieto | C.a. Quart De Poblet | Veterano C - M | 00:20:34 | 00:04:07 |
79 | 1 | Vicente Roig Rausell | Independiente | Master - M | 00:20:37 | 00:04:07 |
80 | 31 | Jose Iborra Torres | Tridimonis | Veterano A - M | 00:20:40 | 00:04:08 |
81 | 32 | Mario Zubieta Repiso | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:20:45 | 00:04:09 |
82 | 8 | Juan Catalan Alarcon | C.c. Tos Pelat | Veterano C - M | 00:20:46 | 00:04:09 |
83 | 33 | Vicente Javier Fraile Castellano | Benicorrer-benisano | Veterano A - M | 00:20:49 | 00:04:10 |
84 | 9 | Raimon San Gregorio Esteve | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:20:53 | 00:04:11 |
85 | 34 | Jose Vicente Martinez Mendoza | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:20:54 | 00:04:11 |
86 | 19 | Juan Ramon Carrero Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:20:55 | 00:04:11 |
87 | 20 | Tomas Civera Molla | Sdupv | Veterano B - M | 00:20:56 | 00:04:11 |
88 | 10 | Alfonso Vidal Delgado | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:21:04 | 00:04:13 |
89 | 21 | Miguel Rebollo Pedruelo | Sdupv | Veterano B - M | 00:21:05 | 00:04:13 |
90 | 22 | Nico Donato Mora | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:21:10 | 00:04:14 |
91 | 35 | Vicente Garcia Bonet | Grup De Correr Emperador | Veterano A - M | 00:21:11 | 00:04:14 |
92 | 36 | Vicente Ibars Chulvi | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:21:14 | 00:04:15 |
93 | 37 | Jose Ramon Dolz Garcia | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:21:20 | 00:04:16 |
94 | 23 | David Peris Montolio | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:21:27 | 00:04:17 |
95 | 2 | Juan Bonillo Bernet | S.d. Correcaminos | Master - M | 00:21:28 | 00:04:18 |
96 | 38 | Nacho Rausell Lledo | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:21:31 | 00:04:18 |
97 | 24 | Alonso Gonzalez Martinez | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:21:32 | 00:04:18 |
98 | 11 | Paco Claros Beneyto | Ceu Run | Veterano C - M | 00:21:34 | 00:04:19 |
99 | 3 | Fausto Calderon Chavez | C.a. Kuntur Vlc | Master - M | 00:21:35 | 00:04:19 |
100 | 25 | Antonio Fort I Uso | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:21:38 | 00:04:20 |
101 | 39 | Jose Carlos Franco Barreiro | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:21:44 | 00:04:21 |
102 | 40 | Marc Morato Gomez | Cor I Muntanya | Veterano A - M | 00:21:45 | 00:04:21 |
103 | 22 | Jorge Alvarez Martinez | Grup De Correr Museros | Senior - M | 00:21:47 | 00:04:21 |
104 | 4 | Jesus Martin Segundo | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Master - M | 00:21:48 | 00:04:22 |
105 | 41 | Juan Miguel Rabadan Mata | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:21:50 | 00:04:22 |
106 | 12 | Julian Lopez Valero | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:21:52 | 00:04:22 |
107 | 26 | Javier Moreno Ruiz | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:21:54 | 00:04:23 |
108 | 13 | Fernando Piquer Diaz | C.a. Rafel | Veterano C - M | 00:22:01 | 00:04:24 |
109 | 5 | Vicente Ruiz Frias | C.a. Poblats Maritims | Master - M | 00:22:03 | 00:04:25 |
110 | 27 | Raul Alcantarilla Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:22:06 | 00:04:25 |
111 | 14 | Eustaquio Cazallas | C.a. Poblats Maritims | Veterano C - M | 00:22:11 | 00:04:26 |
112 | 15 | Julio Tomas Egea | C.a. Rafel | Veterano C - M | 00:22:16 | 00:04:27 |
113 | 16 | Jose Marti | Sdupv | Veterano C - M | 00:22:19 | 00:04:28 |
114 | 42 | Rafa M | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:22:24 | 00:04:29 |
115 | 43 | Juanjo Sanchez Sauri | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:22:31 | 00:04:30 |
116 | 28 | Manuel Fernandez Madrid | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:22:33 | 00:04:31 |
117 | 29 | Ionel Dumitrescu | C.a. Kuntur Vlc | Veterano B - M | 00:22:33 | 00:04:31 |
118 | 30 | Jose Vicente Gimeno Costa | Tridimonis | Veterano B - M | 00:22:34 | 00:04:31 |
119 | 31 | Bruno Marono Martinez | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:22:36 | 00:04:31 |
120 | 44 | Paco Cuevas Alvarez | Independiente | Veterano A - M | 00:22:47 | 00:04:33 |
121 | 17 | Luis Herrero Piqueras | Independiente | Veterano C - M | 00:22:49 | 00:04:34 |
122 | 6 | Jose Nova Alvarez | C.a. Galapagos | Master - M | 00:22:50 | 00:04:34 |
123 | 18 | Jose Mari Bueno Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:22:55 | 00:04:35 |
124 | 32 | Jose Rodriguez Garcia | Xufarunners Alboraya | Veterano B - M | 00:23:07 | 00:04:37 |
125 | 45 | Miguel Angel Moreno Gabaldon | Independiente | Veterano A - M | 00:23:09 | 00:04:38 |
126 | 19 | Paco Zamit Marti | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - M | 00:23:14 | 00:04:39 |
127 | 23 | Juan Carlos Espinosa Lopez | Sdupv | Senior - M | 00:23:27 | 00:04:41 |
128 | 20 | Jose Julian Mares Monedero | Trotamons | Veterano C - M | 00:24:10 | 00:04:50 |
129 | 33 | Jose Carlos Martin Fuster | Independiente | Veterano B - M | 00:24:11 | 00:04:50 |
130 | 34 | Jose Eduardo Bocanegra Carreno | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:24:11 | 00:04:50 |
131 | 35 | Juan Carlos Llopis Teixedor | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:24:26 | 00:04:53 |
132 | 7 | Jose Ramon Rodrigo Rodrigo | C.a. Rafel | Master - M | 00:24:26 | 00:04:53 |
133 | 24 | Fernando Sancho Perez | Independiente | Senior - M | 00:24:30 | 00:04:54 |
134 | 36 | Adolfo Leon Candel | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:24:34 | 00:04:55 |
135 | 37 | Miguel Capilla Asensi | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:24:35 | 00:04:55 |
136 | 38 | Juanjo Ribes Alonso | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:24:39 | 00:04:56 |
137 | 39 | Tomas Puchalt Mocholi | Independiente | Veterano B - M | 00:24:45 | 00:04:57 |
138 | 21 | Manuel Angel Blanco Sepulveda | C.a. Pucol | Veterano C - M | 00:25:02 | 00:05:00 |
139 | 25 | David Marco Ferrando | C.e. Pobla | Senior - M | 00:25:05 | 00:05:01 |
140 | 26 | Ivan Ballester Ballester | C.a. Pucol | Senior - M | 00:25:09 | 00:05:02 |
141 | 40 | Sergio Soler Alpuente | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:25:11 | 00:05:02 |
142 | 22 | Jose Herrero Moreno | Sdupv | Veterano C - M | 00:25:17 | 00:05:03 |
143 | 41 | Vicent Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:25:19 | 00:05:04 |
144 | 42 | Miguel Gomez Moya | C.a. Els Sitges | Veterano B - M | 00:25:21 | 00:05:04 |
145 | 43 | Jose Manuel Perez Camacho | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:25:21 | 00:05:04 |
146 | 44 | Jose Manuel Herraiz Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:25:47 | 00:05:09 |
147 | 23 | Antonio Arocas Perez | Independiente | Veterano C - M | 00:25:48 | 00:05:10 |
148 | 45 | Jose Gregorio Torralba Iranzo | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:25:49 | 00:05:10 |
149 | 8 | Juan Ramon Fabado Dura | Trt Meliana Tri-running-trail | Master - M | 00:26:02 | 00:05:12 |
150 | 46 | Pablo Solaz Quer | Sdupv | Veterano B - M | 00:26:07 | 00:05:13 |
151 | 46 | Jose Maria Solaz Quer | Sdupv | Veterano A - M | 00:26:08 | 00:05:14 |
152 | 47 | Jose Domingo Arnau | Independiente | Veterano B - M | 00:26:17 | 00:05:15 |
153 | 48 | Jose Lopez Llin | Independiente | Veterano B - M | 00:26:27 | 00:05:17 |
154 | 47 | Francisco Rodriguez Mansergas | Independiente | Veterano A - M | 00:26:31 | 00:05:18 |
155 | 49 | Jose Arias Roman | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:26:40 | 00:05:20 |
156 | 48 | Ivan Lozano Lluch | Independiente | Veterano A - M | 00:26:44 | 00:05:21 |
157 | 49 | Miguel Angel Sanchez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:26:53 | 00:05:23 |
158 | 9 | Josep Lluis Cerda Giner | C.c. Tos Pelat | Master - M | 00:27:02 | 00:05:24 |
159 | 50 | Juan Jose Nunez Muelas | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 00:27:22 | 00:05:28 |
160 | 10 | Jose Manuel Senent Orti | Independiente | Master - M | 00:27:26 | 00:05:29 |
161 | 51 | Jorge Ruiz Fenollosa | Grup De Correr Emperador | Veterano B - M | 00:27:27 | 00:05:29 |
162 | 52 | Manuel Paramio Hernandez | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:27:31 | 00:05:30 |
163 | 50 | Miguel Angel Huerta Candel | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:27:33 | 00:05:31 |
164 | 53 | Juan Ramon De La Encarnacion Valcarcel | Independiente | Veterano B - M | 00:28:09 | 00:05:38 |
165 | 11 | Manuel Fernandez Blay | C.a. Galapagos | Master - M | 00:28:12 | 00:05:38 |
166 | 54 | Vicente Martinez Lozano | Independiente | Veterano B - M | 00:28:37 | 00:05:43 |
167 | 24 | Vicenc Garcia Iglesias | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 00:28:40 | 00:05:44 |
168 | 25 | Vicente Javier Monreal Ebri | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 00:28:41 | 00:05:44 |
169 | 51 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 00:29:05 | 00:05:49 |
170 | 12 | Gines Garcia Martinez | Independiente | Master - M | 00:29:19 | 00:05:52 |
171 | 55 | Rafael Soro Banon | Independiente | Veterano B - M | 00:29:34 | 00:05:55 |
172 | 56 | Javier Navarro Dieguez | Independiente | Veterano B - M | 00:30:08 | 00:06:02 |
173 | 13 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Master - M | 00:30:13 | 00:06:03 |
174 | 14 | Francisco Rodriguez Hidalgo | Trt Meliana Tri-running-trail | Master - M | 00:30:32 | 00:06:06 |
175 | 27 | Ruben Gil Ortigosa | Independiente | Senior - M | 00:31:04 | 00:06:13 |
176 | 57 | Abel Cubas Torres | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:33:46 | 00:06:45 |
177 | 58 | Luis Vitoria Ferrer | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:33:54 | 00:06:47 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Marta Risco Eres | C.e. Pobla | Senior - F | 00:18:42 | 00:03:44 |
2 | 1 | Gemma Domenech Monzonis | Independiente | Veterano A - F | 00:18:47 | 00:03:45 |
3 | 2 | Essie Amery | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:18:49 | 00:03:46 |
4 | 3 | Susi Sanchez Feltrer | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:19:15 | 00:03:51 |
5 | 2 | Marta Viciano Claramunt | C.e. Pobla | Senior - F | 00:19:31 | 00:03:54 |
6 | 4 | Amparo Garcia Morillas | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:19:39 | 00:03:56 |
7 | 5 | Inma Ramos Barres | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - F | 00:19:39 | 00:03:56 |
8 | 3 | Sammie Amery | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - F | 00:19:47 | 00:03:57 |
9 | 4 | Aroa Saez Cholbi | C.e. Pobla | Senior - F | 00:19:48 | 00:03:58 |
10 | 1 | Cristina Munar Machio | Sdupv | Junior-promesa - F | 00:20:21 | 00:04:04 |
11 | 6 | Lorena Martinez Luz | Runners Ciutat De Valencia | Veterano A - F | 00:20:42 | 00:04:08 |
12 | 1 | Mayka Perello Chiva | Trail Morvedre | Veterano B - F | 00:21:05 | 00:04:13 |
13 | 5 | Carmen Solanes Galbis | Sdupv | Senior - F | 00:21:41 | 00:04:20 |
14 | 6 | Neus Munoz Capitan | Independiente | Senior - F | 00:21:51 | 00:04:22 |
15 | 7 | Laura Miguel Utiel | C.a. Utiel | Veterano A - F | 00:22:23 | 00:04:29 |
16 | 7 | Elena Ramon Sanchez | C.e. Pobla | Senior - F | 00:22:26 | 00:04:29 |
17 | 8 | Veronica Antonino Yeste | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:22:27 | 00:04:29 |
18 | 8 | Maria Baeza Garcia | Independiente | Senior - F | 00:22:30 | 00:04:30 |
19 | 9 | Alejandra Millan Lara | Independiente | Senior - F | 00:22:33 | 00:04:31 |
20 | 9 | Aida Alvarez Moreno | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:22:33 | 00:04:31 |
21 | 2 | Lorena Jimenez Malla | C.a. Kuntur Vlc | Veterano B - F | 00:22:35 | 00:04:31 |
22 | 10 | Gema Navarro Lara | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - F | 00:22:37 | 00:04:31 |
23 | 3 | Sonia Navarrete Gaspar | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:22:47 | 00:04:33 |
24 | 11 | Jessica Palao Santamaria | Independiente | Veterano A - F | 00:22:48 | 00:04:34 |
25 | 4 | Esther Lacruz Reyes | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:23:42 | 00:04:44 |
26 | 12 | Marian Garcia Rubio | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - F | 00:23:50 | 00:04:46 |
27 | 5 | Visi Martinez Blasco | Nltt | Veterano B - F | 00:23:56 | 00:04:47 |
28 | 6 | Laura Alabau Marti | Sdupv | Veterano B - F | 00:23:58 | 00:04:48 |
29 | 13 | Barbara Martinez Gonzalez | Independiente | Veterano A - F | 00:24:11 | 00:04:50 |
30 | 14 | Lidia Moreno-arronez Marti | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:24:12 | 00:04:50 |
31 | 1 | Amparo Marques Parra | C.a. Galapagos | Veterano C - F | 00:24:58 | 00:05:00 |
32 | 10 | Claudia Suarez Campos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - F | 00:25:00 | 00:05:00 |
33 | 7 | Sonia Diaz Espanol | The Kenyan Urban Way | Veterano B - F | 00:25:03 | 00:05:01 |
34 | 2 | Concha Fernandez Frechina | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - F | 00:25:13 | 00:05:03 |
35 | 8 | Maria Isabel Anguita Martinez | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:25:47 | 00:05:09 |
36 | 3 | Teresa Moya Ramon | Ceu Run | Veterano C - F | 00:25:48 | 00:05:10 |
37 | 11 | Gema Fernandezllobat | C.e. Pobla | Senior - F | 00:25:49 | 00:05:10 |
38 | 15 | Magaly Calderon Romero | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - F | 00:25:49 | 00:05:10 |
39 | 9 | Maria Jose Dura Esteve | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - F | 00:26:03 | 00:05:13 |
40 | 16 | Sofia Castellano Esteve | Independiente | Veterano A - F | 00:26:04 | 00:05:13 |
41 | 17 | Merche Brocal Bueno | Independiente | Veterano A - F | 00:26:17 | 00:05:15 |
42 | 18 | Carmen Zaragoza Biot | Independiente | Veterano A - F | 00:26:26 | 00:05:17 |
43 | 10 | Raquel Alvarez Mesas | Independiente | Veterano B - F | 00:26:27 | 00:05:17 |
44 | 11 | Maria Jose Rel Marco | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - F | 00:26:41 | 00:05:20 |
45 | 19 | Patricia Del Castillo Laserna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:26:57 | 00:05:23 |
46 | 20 | Lupe Urgilez Rea | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - F | 00:26:57 | 00:05:23 |
47 | 21 | Neus Broseta Tomas | Independiente | Veterano A - F | 00:26:58 | 00:05:24 |
48 | 22 | Piedad Fernandez Chilleron | Independiente | Veterano A - F | 00:27:22 | 00:05:28 |
49 | 12 | Mamen Santarrufina Martinez | Trt Meliana Tri-running-trail | Senior - F | 00:27:40 | 00:05:32 |
50 | 23 | Jessica Almansa Guerrero | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:27:48 | 00:05:34 |
51 | 4 | Carmrn Dolz Ramon | Independiente | Veterano C - F | 00:27:56 | 00:05:35 |
52 | 24 | Teresa Lisarde Broseta | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:28:03 | 00:05:37 |
53 | 12 | Liliana Vaca Parad | Independiente | Veterano B - F | 00:28:37 | 00:05:43 |
54 | 25 | Jesica Portero Trigo | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano A - F | 00:28:41 | 00:05:44 |
55 | 5 | Suni Miret Marchuet | Independiente | Veterano C - F | 00:29:05 | 00:05:49 |
56 | 26 | Mª Carmen Navarro Vidal | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:29:12 | 00:05:50 |
57 | 13 | Paqui Moreno Saiz | Independiente | Veterano B - F | 00:29:34 | 00:05:55 |
58 | 14 | Merxe Garcia Rodriguez | Independiente | Veterano B - F | 00:29:55 | 00:05:59 |
59 | 1 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Master - F | 00:30:11 | 00:06:02 |
60 | 15 | Carmen Coronel | Independiente | Veterano B - F | 00:30:39 | 00:06:08 |
61 | 16 | Mary Iborra Torres | Tridimonis | Veterano B - F | 00:31:34 | 00:06:19 |
62 | 17 | Marisol Roldan Exposito | Grup De Correr Emperador | Veterano B - F | 00:31:53 | 00:06:23 |
63 | 18 | Rocio Illescas Del Rio | Independiente | Veterano B - F | 00:32:12 | 00:06:26 |
64 | 19 | Geles Portales Gaspar | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - F | 00:33:55 | 00:06:47 |
65 | 20 | Raquel Almudever Avino | Sdupv | Veterano B - F | 00:34:48 | 00:06:58 |
66 | 21 | Paz Soriano Paz | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - F | 00:38:20 | 00:07:40 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | The Kenyan Urban Way | 43 | Jorge Peris Venancio => Pts: 2 - 00:15:03 (00:03:01) Borja Capilla => Pts: 3 - 00:15:17 (00:03:03) Jorge Mari Baixauli => Pts: 4 - 00:15:45 (00:03:09) Javi Noves Almansa => Pts: 13 - 00:16:24 (00:03:17) Carlos Roig Moreno => Pts: 21 - 00:17:21 (00:03:28) |
2 | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | 103 | Andres Sempere Fernandez => Pts: 9 - 00:16:21 (00:03:16) Vicente Riog Yuste => Pts: 11 - 00:16:21 (00:03:16) Jose Antonio Mateos Montero => Pts: 22 - 00:17:30 (00:03:30) Miguel San Roman Aragon => Pts: 24 - 00:17:40 (00:03:32) Adria Queralt Bano => Pts: 37 - 00:18:16 (00:03:39) |
3 | Sdupv | 174 | Carlos Madronal Galan => Pts: 7 - 00:16:20 (00:03:16) Daniel Martin Gomez => Pts: 20 - 00:17:17 (00:03:27) Hugo Ortiz Kataoka => Pts: 27 - 00:17:56 (00:03:35) Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo => Pts: 33 - 00:18:06 (00:03:37) Tomas Civera Molla => Pts: 87 - 00:20:56 (00:04:11) |
4 | Albalat Entrena Atletisme | 229 | Roberto Puig Gongora => Pts: 19 - 00:17:16 (00:03:27) Vicente Pedros Tormos => Pts: 46 - 00:18:48 (00:03:46) Ruben Honrubia Gil => Pts: 49 - 00:19:07 (00:03:49) Rafael Castel Tellez => Pts: 50 - 00:19:08 (00:03:50) Fede Valls => Pts: 65 - 00:19:40 (00:03:56) |
5 | Trt Meliana Tri-running-trail | 260 | Antonio Luna Marti => Pts: 15 - 00:16:33 (00:03:19) Alejandro Ros Pedros => Pts: 25 - 00:17:43 (00:03:33) Fernando Jose Martinez Diaz => Pts: 35 - 00:18:10 (00:03:38) Jesus Moya Jimenez => Pts: 70 - 00:20:18 (00:04:04) Juanjo Sanchez Sauri => Pts: 115 - 00:22:31 (00:04:30) |
6 | C.e. Pobla | 281 | Samuel Garcia De La Casa => Pts: 40 - 00:18:36 (00:03:43) Patrick Sevillano Torres => Pts: 41 - 00:18:41 (00:03:44) Jose Luis Soto Carrasco => Pts: 60 - 00:19:31 (00:03:54) Genar Montalt Olmos => Pts: 63 - 00:19:36 (00:03:55) Sergio Olalla => Pts: 77 - 00:20:34 (00:04:07) |
7 | C.a. Rafel | 282 | David Gallardo Perez => Pts: 16 - 00:16:54 (00:03:23) Vicente Juan Soriano => Pts: 36 - 00:18:13 (00:03:39) Carlos Bonilla Cantos => Pts: 43 - 00:18:44 (00:03:45) Nico Donato Mora => Pts: 90 - 00:21:10 (00:04:14) Alonso Gonzalez Martinez => Pts: 97 - 00:21:32 (00:04:18) |
8 | C.a. Kuntur Vlc | 314 | Angel Carretero Santos => Pts: 6 - 00:16:02 (00:03:12) Lenin Jimenez Quizhpe => Pts: 45 - 00:18:48 (00:03:46) Olger Jimenez Quizhpe => Pts: 47 - 00:18:58 (00:03:48) Fausto Calderon Chavez => Pts: 99 - 00:21:35 (00:04:19) Ionel Dumitrescu => Pts: 117 - 00:22:33 (00:04:31) |
9 | Tridimonis | 314 | Jose Manuel Fort Martinez => Pts: 30 - 00:18:00 (00:03:36) Fran Alcover Zanon => Pts: 34 - 00:18:08 (00:03:38) Ramon Campos Carceller => Pts: 52 - 00:19:11 (00:03:50) Jose Iborra Torres => Pts: 80 - 00:20:40 (00:04:08) Jose Vicente Gimeno Costa => Pts: 118 - 00:22:34 (00:04:31) |
10 | C.a. Residencia Cantallops | 325 | Juan Carlos Mercado Casado => Pts: 28 - 00:17:59 (00:03:36) Alberto Sanchez Vizcaino => Pts: 51 - 00:19:09 (00:03:50) Alfredo Alandes Alfonso => Pts: 58 - 00:19:27 (00:03:53) Vicente Ibars Chulvi => Pts: 92 - 00:21:14 (00:04:15) Nacho Rausell Lledo => Pts: 96 - 00:21:31 (00:04:18) |
11 | Grup De Correr Museros | 376 | Antonio Ferrando Villajos => Pts: 53 - 00:19:12 (00:03:50) Juan Carlos Gamboa Secaduras => Pts: 54 - 00:19:13 (00:03:51) Raimon San Gregorio Esteve => Pts: 84 - 00:20:53 (00:04:11) Jose Vicente Martinez Mendoza => Pts: 85 - 00:20:54 (00:04:11) Antonio Fort I Uso => Pts: 100 - 00:21:38 (00:04:20) |
12 | C.a. Pucol | 397 | Javier Bosch Soriano => Pts: 18 - 00:17:14 (00:03:27) Juan Catala Soriano => Pts: 26 - 00:17:47 (00:03:33) Javier Moreno Ruiz => Pts: 107 - 00:21:54 (00:04:23) Manuel Fernandez Madrid => Pts: 116 - 00:22:33 (00:04:31) Jose Eduardo Bocanegra Carreno => Pts: 130 - 00:24:11 (00:04:50) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.e. Pobla | 10 | Marta Risco Eres => Pts: 1 - 00:18:42 (00:03:44) Susi Sanchez Feltrer => Pts: 4 - 00:19:15 (00:03:51) Marta Viciano Claramunt => Pts: 5 - 00:19:31 (00:03:54) |
2 | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | 17 | Essie Amery => Pts: 3 - 00:18:49 (00:03:46) Amparo Garcia Morillas => Pts: 6 - 00:19:39 (00:03:56) Sammie Amery => Pts: 8 - 00:19:47 (00:03:57) |
3 | Sdupv | 51 | Cristina Munar Machio => Pts: 10 - 00:20:21 (00:04:04) Carmen Solanes Galbis => Pts: 13 - 00:21:41 (00:04:20) Laura Alabau Marti => Pts: 28 - 00:23:58 (00:04:48) |
4 | C.a. Kuntur Vlc | 91 | Lorena Jimenez Malla => Pts: 21 - 00:22:35 (00:04:31) Claudia Suarez Campos => Pts: 32 - 00:25:00 (00:05:00) Magaly Calderon Romero => Pts: 38 - 00:25:49 (00:05:10) |
5 | Trt Meliana Tri-running-trail | 92 | Gema Navarro Lara => Pts: 22 - 00:22:37 (00:04:31) Marian Garcia Rubio => Pts: 26 - 00:23:50 (00:04:46) Maria Jose Rel Marco => Pts: 44 - 00:26:41 (00:05:20) |
6 | C.a. Residencia Cantallops | 110 | Inma Ramos Barres => Pts: 7 - 00:19:39 (00:03:56) Maria Jose Dura Esteve => Pts: 39 - 00:26:03 (00:05:13) Geles Portales Gaspar => Pts: 64 - 00:33:55 (00:06:47) |
7 | Albalat Entrena Atletisme | 153 | Patricia Del Castillo Laserna => Pts: 45 - 00:26:57 (00:05:23) Teresa Lisarde Broseta => Pts: 52 - 00:28:03 (00:05:37) Mª Carmen Navarro Vidal => Pts: 56 - 00:29:12 (00:05:50) |