II 6K SOLIDARIO MASSALFASSAR
03/07/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jorge Mari Baixauli | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:20:05 | 00:03:21 |
2 | 2 | Jorge Peris Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:20:06 | 00:03:21 |
3 | 3 | Borja Capilla | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:20:08 | 00:03:21 |
4 | 4 | Antonio Torralbo Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:21:12 | 00:03:32 |
5 | 1 | Javi Noves Almansa | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:21:15 | 00:03:32 |
6 | 1 | Daniel Martin Gomez | Sdupv | Senior - M | 00:21:26 | 00:03:34 |
7 | 5 | Hector Esteban Silva | Independiente | Veterano A - M | 00:21:38 | 00:03:36 |
8 | 6 | Pablo Sanchis Kilders | Sdupv | Veterano A - M | 00:21:49 | 00:03:38 |
9 | 2 | Antonio Luna Marti | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:21:50 | 00:03:38 |
10 | 7 | Alberto Dolader | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:21:51 | 00:03:38 |
11 | 2 | Roberto Puig Gongora | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:22:11 | 00:03:42 |
12 | 3 | Jose Luis Quintanilla Ruiz | Independiente | Veterano B - M | 00:22:20 | 00:03:43 |
13 | 4 | Carlos Roig Moreno | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:22:20 | 00:03:43 |
14 | 1 | Vicente Felis Monros | Independiente | Veterano C - M | 00:22:28 | 00:03:45 |
15 | 8 | Javier Hernandez Olmo | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:22:33 | 00:03:46 |
16 | 3 | Azzedine Siah | Independiente | Senior - M | 00:22:39 | 00:03:46 |
17 | 5 | Vicente Tomas Tecles | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:22:43 | 00:03:47 |
18 | 4 | Cristian Saguer Roelas | C.e. Pobla | Senior - M | 00:22:57 | 00:03:50 |
19 | 5 | Lenin Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:23:13 | 00:03:52 |
20 | 9 | Fernando Jose Martinez Diaz | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:23:20 | 00:03:53 |
21 | 10 | Jose Luis Garcia Garcia | Sdupv | Veterano A - M | 00:23:31 | 00:03:55 |
22 | 6 | Quico Zamit Fernandez | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 00:23:37 | 00:03:56 |
23 | 7 | Wilman Paul Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:23:42 | 00:03:57 |
24 | 11 | Alejandro Abad Peris | Independiente | Veterano A - M | 00:23:44 | 00:03:57 |
25 | 12 | Olger Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - M | 00:23:47 | 00:03:58 |
26 | 6 | Vicente Juan Soriano | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:23:51 | 00:03:58 |
27 | 7 | Jose Antonio Bravo Rafael | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:23:51 | 00:03:58 |
28 | 8 | Vicente Pedros Tormos | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:24:00 | 00:04:00 |
29 | 13 | Rafael Castel Tellez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:24:09 | 00:04:02 |
30 | 8 | Jose Ferrer Reyes | Independiente | Senior - M | 00:24:11 | 00:04:02 |
31 | 9 | Carlos Verdera Busutil | Atm Servicios Deportivos | Senior - M | 00:24:14 | 00:04:02 |
32 | 14 | Adrian Ors Macian | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:24:18 | 00:04:03 |
33 | 9 | Carlos Bonilla Cantos | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:24:24 | 00:04:04 |
34 | 15 | Alberto Sanchez Vizcaino | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:24:29 | 00:04:05 |
35 | 2 | Jose Manuel Fort Martinez | Tridimonis | Veterano C - M | 00:24:34 | 00:04:06 |
36 | 16 | Jose Iborra Torres | Tridimonis | Veterano A - M | 00:24:37 | 00:04:06 |
37 | 10 | Cayetano Felguera Mora | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:24:40 | 00:04:07 |
38 | 3 | Miguel Angel Tamarit Misut | Independiente | Veterano C - M | 00:24:55 | 00:04:09 |
39 | 4 | Ignacio Cebrian Sanfeliu | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:25:03 | 00:04:10 |
40 | 5 | Fede Valls | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:25:37 | 00:04:16 |
41 | 10 | Vicente Juan Garcia Gayan | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:25:37 | 00:04:16 |
42 | 11 | Juanjo Ribes Alonso | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:25:55 | 00:04:19 |
43 | 17 | Genar Montalt Olmos | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:25:57 | 00:04:20 |
44 | 18 | Alfredo Alandes Alfonso | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:25:59 | 00:04:20 |
45 | 12 | Juan Antonio Menor Galvez | Independiente | Veterano B - M | 00:26:06 | 00:04:21 |
46 | 13 | Armando Rodriguez Perez | Sdupv | Veterano B - M | 00:26:11 | 00:04:22 |
47 | 19 | Jesus Moya Jimenez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:26:12 | 00:04:22 |
48 | 6 | Jose Ramon Serrano Prieto | C.a. Quart De Poblet | Veterano C - M | 00:26:26 | 00:04:24 |
49 | 7 | Jose Marti | Sdupv | Veterano C - M | 00:26:26 | 00:04:24 |
50 | 20 | Carlos San Antonio Segado | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:26:26 | 00:04:24 |
51 | 14 | Dani Celda Galindo | Independiente | Veterano B - M | 00:26:29 | 00:04:25 |
52 | 21 | Vicente Ibars Chulvi | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:26:31 | 00:04:25 |
53 | 15 | Tomas Civera Molla | Sdupv | Veterano B - M | 00:26:36 | 00:04:26 |
54 | 22 | Ivan Sanchez Romero | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:26:45 | 00:04:28 |
55 | 11 | Jorge Alvarez Martinez | Grup De Correr Museros | Senior - M | 00:26:54 | 00:04:29 |
56 | 16 | Joan Climent Orti | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:27:00 | 00:04:30 |
57 | 1 | Vicente Roig Rausell | Independiente | Master - M | 00:27:10 | 00:04:32 |
58 | 17 | Jose Arias Roman | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:27:14 | 00:04:32 |
59 | 23 | Pablo De Miguel Boso | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:27:15 | 00:04:32 |
60 | 18 | Antonio Fort I Uso | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:27:17 | 00:04:33 |
61 | 19 | Toni Lopez Garrido | Independiente | Veterano B - M | 00:27:39 | 00:04:36 |
62 | 24 | Juan Miguel Rabadan Mata | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:27:47 | 00:04:38 |
63 | 8 | Paco Zamit Marti | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - M | 00:27:54 | 00:04:39 |
64 | 20 | Nico Donato Mora | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:27:57 | 00:04:40 |
65 | 25 | Vicente Garcia Bonet | Grup De Correr Emperador | Veterano A - M | 00:27:58 | 00:04:40 |
66 | 26 | Nacho Rausell Lledo | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:28:01 | 00:04:40 |
67 | 27 | Guillermo Sampedro Ruiz | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:28:02 | 00:04:40 |
68 | 9 | Julian Lopez Valero | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:28:15 | 00:04:42 |
69 | 10 | Eustaquio Cazallas | C.a. Poblats Maritims | Veterano C - M | 00:28:18 | 00:04:43 |
70 | 21 | Bruno Marono Martinez | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:28:27 | 00:04:44 |
71 | 2 | Juan Bonillo Bernet | S.d. Correcaminos | Master - M | 00:28:28 | 00:04:45 |
72 | 11 | Jose Mari Bueno Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:28:31 | 00:04:45 |
73 | 3 | Vicente Ruiz Frias | C.a. Poblats Maritims | Master - M | 00:28:31 | 00:04:45 |
74 | 22 | Manuel Fernandez Madrid | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:28:32 | 00:04:45 |
75 | 4 | Fausto Calderon Chavez | C.a. Kuntur Vlc | Master - M | 00:28:32 | 00:04:45 |
76 | 28 | Mario Zubieta Repiso | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:28:52 | 00:04:49 |
77 | 12 | Julio Tomas Egea | C.a. Rafel | Veterano C - M | 00:29:08 | 00:04:51 |
78 | 13 | Paco Claros Beneyto | Ceu Run | Veterano C - M | 00:29:13 | 00:04:52 |
79 | 29 | Miguel Angel Moreno Gabaldon | Independiente | Veterano A - M | 00:29:26 | 00:04:54 |
80 | 23 | Jose Antonio Gomez Olmo | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:30:09 | 00:05:02 |
81 | 24 | Rafael Soro Banon | Independiente | Veterano B - M | 00:30:10 | 00:05:02 |
82 | 25 | Jose Vicente Gimeno Costa | Tridimonis | Veterano B - M | 00:30:56 | 00:05:09 |
83 | 26 | Tomas Puchalt Mocholi | Independiente | Veterano B - M | 00:30:58 | 00:05:10 |
84 | 1 | Alejandro De La Encarnacion Verdugo | Ca Sprint Moncada | Junior-promesa - M | 00:31:04 | 00:05:11 |
85 | 27 | Jose Carlos Martin Fuster | Independiente | Veterano B - M | 00:31:10 | 00:05:12 |
86 | 12 | Marcos Lopez Domenech | Independiente | Senior - M | 00:31:15 | 00:05:12 |
87 | 28 | Juan Miguel Huertas Sanchez | Independiente | Veterano B - M | 00:31:18 | 00:05:13 |
88 | 30 | Santiago Ortiz Zurriaga | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:31:26 | 00:05:14 |
89 | 31 | Manuel Rodriguez Alfaro | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:31:47 | 00:05:18 |
90 | 32 | Juan Carlos Soler Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 00:31:55 | 00:05:19 |
91 | 33 | Chema Gallego Cano | Corre Que T\'agafe | Veterano A - M | 00:31:57 | 00:05:20 |
92 | 34 | Jose Maria Cecilia Canales | Sdupv | Veterano A - M | 00:31:57 | 00:05:20 |
93 | 5 | Jose Nova Alvarez | C.a. Galapagos | Master - M | 00:32:03 | 00:05:20 |
94 | 29 | Adolfo Leon Candel | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:32:04 | 00:05:21 |
95 | 13 | Ivan Ballester Ballester | C.a. Pucol | Senior - M | 00:32:04 | 00:05:21 |
96 | 30 | Sergio Soler Alpuente | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:32:06 | 00:05:21 |
97 | 31 | Jose Manuel Herraiz Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:32:13 | 00:05:22 |
98 | 6 | Jose Ramon Rodrigo Rodrigo | C.a. Rafel | Master - M | 00:32:27 | 00:05:24 |
99 | 32 | Juan Carlos Llopis Teixedor | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:32:28 | 00:05:25 |
100 | 14 | Manuel Garcia Piqueras | Paterna Runners Club | Veterano C - M | 00:32:29 | 00:05:25 |
101 | 7 | Jesus Antonio Lizondo Vergara | Independiente | Master - M | 00:32:35 | 00:05:26 |
102 | 15 | Antonio Arocas Perez | Independiente | Veterano C - M | 00:32:56 | 00:05:29 |
103 | 33 | Jose Lopez Llin | Independiente | Veterano B - M | 00:33:09 | 00:05:32 |
104 | 8 | Juan Ramon Fabado Dura | Trt Meliana Tri-running-trail | Master - M | 00:33:21 | 00:05:34 |
105 | 34 | Oscar Garcia Santamaria | Independiente | Veterano B - M | 00:33:23 | 00:05:34 |
106 | 9 | Gines Garcia Martinez | Independiente | Master - M | 00:33:23 | 00:05:34 |
107 | 10 | Jose Manuel Senent Orti | Independiente | Master - M | 00:33:24 | 00:05:34 |
108 | 35 | Oscar Garcia Saez | Independiente | Veterano B - M | 00:33:29 | 00:05:35 |
109 | 11 | Josep Lluis Cerda Giner | C.c. Tos Pelat | Master - M | 00:33:49 | 00:05:38 |
110 | 35 | Miguel Angel Sanchez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:34:25 | 00:05:44 |
111 | 36 | Juan Ramon De La Encarnacion Valcarcel | Independiente | Veterano B - M | 00:34:56 | 00:05:49 |
112 | 37 | Sergio Lope Barrios | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:35:02 | 00:05:50 |
113 | 38 | Vicent Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:35:12 | 00:05:52 |
114 | 36 | Jose Antonio Adelantado Garrido | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:35:16 | 00:05:53 |
115 | 16 | Vicente Javier Monreal Ebri | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 00:37:27 | 00:06:14 |
116 | 17 | Vicenc Garcia Iglesias | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 00:37:28 | 00:06:15 |
117 | 18 | Francisco Jose Munoz Alcaniz | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:37:50 | 00:06:18 |
118 | 12 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Master - M | 00:38:39 | 00:06:26 |
119 | 37 | Javier Carrion Molla | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:39:49 | 00:06:38 |
120 | 38 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 00:39:49 | 00:06:38 |
121 | 13 | Antonio Casamayor Villar | Independiente | Master - M | 00:41:02 | 00:06:50 |
122 | 2 | Antonio Garcia Ribes | C.e. Pobla | Junior-promesa - M | 00:41:49 | 00:06:58 |
123 | 14 | Jorge Fernandez Julia | Independiente | Master - M | 00:52:10 | 00:08:42 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Marta Risco Eres | C.e. Pobla | Senior - F | 00:24:03 | 00:04:00 |
2 | 1 | Cristina De La Torre Paredes | Sdupv | Veterano A - F | 00:24:08 | 00:04:01 |
3 | 2 | Susi Sanchez Feltrer | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:24:38 | 00:04:06 |
4 | 2 | Marta Viciano Claramunt | C.e. Pobla | Senior - F | 00:25:10 | 00:04:12 |
5 | 3 | Aroa Saez Cholbi | C.e. Pobla | Senior - F | 00:25:14 | 00:04:12 |
6 | 3 | Amparo Garcia Morillas | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:26:23 | 00:04:24 |
7 | 1 | Valvanera Del Castillo Martinez | Independiente | Veterano B - F | 00:26:27 | 00:04:24 |
8 | 2 | Maria Angeles Aguilar Hernandez | Sdupv | Veterano B - F | 00:27:14 | 00:04:32 |
9 | 4 | Aida Alvarez Moreno | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:29:02 | 00:04:50 |
10 | 4 | Carmen Solanes Galbis | Sdupv | Senior - F | 00:29:04 | 00:04:51 |
11 | 5 | Inma Ramos Barres | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - F | 00:29:21 | 00:04:54 |
12 | 5 | Neus Munoz Capitan | Independiente | Senior - F | 00:29:42 | 00:04:57 |
13 | 6 | Belen Menchon Bellver | C.e. Pobla | Senior - F | 00:30:01 | 00:05:00 |
14 | 3 | Esther Lacruz Reyes | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:30:03 | 00:05:00 |
15 | 7 | Elena Ramon Sanchez | C.e. Pobla | Senior - F | 00:30:15 | 00:05:02 |
16 | 4 | Laura Alabau Marti | Sdupv | Veterano B - F | 00:30:44 | 00:05:07 |
17 | 6 | Lidia Moreno-arronez Marti | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:30:51 | 00:05:08 |
18 | 1 | Concha Fernandez Frechina | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - F | 00:31:04 | 00:05:11 |
19 | 8 | Monica Rayo Meseguer | Albalat Entrena Atletisme | Senior - F | 00:31:26 | 00:05:14 |
20 | 5 | Sonia Diaz Espanol | The Kenyan Urban Way | Veterano B - F | 00:31:44 | 00:05:17 |
21 | 2 | Amparo Marques Parra | C.a. Galapagos | Veterano C - F | 00:32:01 | 00:05:20 |
22 | 6 | Maria Jose Dura Esteve | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - F | 00:32:44 | 00:05:27 |
23 | 7 | Patricia Del Castillo Laserna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:32:49 | 00:05:28 |
24 | 9 | Sandra Diaz Lopez | C.e. Pobla | Senior - F | 00:33:05 | 00:05:31 |
25 | 7 | Visi Martinez Blasco | Nltt | Veterano B - F | 00:34:06 | 00:05:41 |
26 | 8 | Maria Isabel Anguita Martinez | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:34:11 | 00:05:42 |
27 | 10 | Claudia Suarez Campos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - F | 00:34:19 | 00:05:43 |
28 | 8 | Magaly Calderon Romero | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - F | 00:34:23 | 00:05:44 |
29 | 3 | Teresa Moya Ramon | Ceu Run | Veterano C - F | 00:35:05 | 00:05:51 |
30 | 11 | Mamen Santarrufina Martinez | Trt Meliana Tri-running-trail | Senior - F | 00:35:17 | 00:05:53 |
31 | 9 | Piedad Fernandez Chilleron | Independiente | Veterano A - F | 00:36:14 | 00:06:02 |
32 | 9 | Nuria Ramon Marques | Grup De Correr Museros | Veterano B - F | 00:36:24 | 00:06:04 |
33 | 10 | Maite Rausell Castellanos | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:36:41 | 00:06:07 |
34 | 10 | Paqui Moreno Saiz | Independiente | Veterano B - F | 00:36:58 | 00:06:10 |
35 | 11 | Jesica Portero Trigo | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano A - F | 00:37:28 | 00:06:15 |
36 | 4 | Suni Miret Marchuet | Independiente | Veterano C - F | 00:37:50 | 00:06:18 |
37 | 1 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Master - F | 00:38:01 | 00:06:20 |
38 | 11 | Merxe Garcia Rodriguez | Independiente | Veterano B - F | 00:38:29 | 00:06:25 |
39 | 12 | Jessica Almansa Guerrero | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:39:09 | 00:06:32 |
40 | 12 | Rocio Illescas Del Rio | Independiente | Veterano B - F | 00:42:14 | 00:07:02 |
41 | 2 | Charo Heredia Corduente | Independiente | Master - F | 00:42:24 | 00:07:04 |
42 | 13 | Raquel Almudever Avino | Sdupv | Veterano B - F | 00:46:18 | 00:07:43 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | The Kenyan Urban Way | 24 | Jorge Mari Baixauli => Pts: 1 - 00:20:05 (00:03:21) Jorge Peris Venancio => Pts: 2 - 00:20:06 (00:03:21) Borja Capilla => Pts: 3 - 00:20:08 (00:03:21) Javi Noves Almansa => Pts: 5 - 00:21:15 (00:03:32) Carlos Roig Moreno => Pts: 13 - 00:22:20 (00:03:43) |
2 | Trt Meliana Tri-running-trail | 123 | Antonio Luna Marti => Pts: 9 - 00:21:50 (00:03:38) Javier Hernandez Olmo => Pts: 15 - 00:22:33 (00:03:46) Fernando Jose Martinez Diaz => Pts: 20 - 00:23:20 (00:03:53) Adrian Ors Macian => Pts: 32 - 00:24:18 (00:04:03) Jesus Moya Jimenez => Pts: 47 - 00:26:12 (00:04:22) |
3 | Sdupv | 130 | Daniel Martin Gomez => Pts: 6 - 00:21:26 (00:03:34) Pablo Sanchis Kilders => Pts: 8 - 00:21:49 (00:03:38) Jose Luis Garcia Garcia => Pts: 21 - 00:23:31 (00:03:55) Armando Rodriguez Perez => Pts: 46 - 00:26:11 (00:04:22) Jose Marti => Pts: 49 - 00:26:26 (00:04:24) |
4 | Albalat Entrena Atletisme | 150 | Roberto Puig Gongora => Pts: 11 - 00:22:11 (00:03:42) Vicente Pedros Tormos => Pts: 28 - 00:24:00 (00:04:00) Rafael Castel Tellez => Pts: 29 - 00:24:09 (00:04:02) Fede Valls => Pts: 40 - 00:25:37 (00:04:16) Juanjo Ribes Alonso => Pts: 42 - 00:25:55 (00:04:19) |
5 | C.e. Pobla | 208 | Vicente Tomas Tecles => Pts: 17 - 00:22:43 (00:03:47) Cristian Saguer Roelas => Pts: 18 - 00:22:57 (00:03:50) Vicente Juan Garcia Gayan => Pts: 41 - 00:25:37 (00:04:16) Genar Montalt Olmos => Pts: 43 - 00:25:57 (00:04:20) Manuel Rodriguez Alfaro => Pts: 89 - 00:31:47 (00:05:18) |
6 | C.a. Rafel | 244 | Vicente Juan Soriano => Pts: 26 - 00:23:51 (00:03:58) Carlos Bonilla Cantos => Pts: 33 - 00:24:24 (00:04:04) Pablo De Miguel Boso => Pts: 59 - 00:27:15 (00:04:32) Juan Miguel Rabadan Mata => Pts: 62 - 00:27:47 (00:04:38) Nico Donato Mora => Pts: 64 - 00:27:57 (00:04:40) |
7 | Grup De Correr Museros | 266 | Jose Antonio Bravo Rafael => Pts: 27 - 00:23:51 (00:03:58) Jorge Alvarez Martinez => Pts: 55 - 00:26:54 (00:04:29) Joan Climent Orti => Pts: 56 - 00:27:00 (00:04:30) Antonio Fort I Uso => Pts: 60 - 00:27:17 (00:04:33) Julian Lopez Valero => Pts: 68 - 00:28:15 (00:04:42) |
8 | C.a. Residencia Cantallops | 276 | Alberto Sanchez Vizcaino => Pts: 34 - 00:24:29 (00:04:05) Alfredo Alandes Alfonso => Pts: 44 - 00:25:59 (00:04:20) Vicente Ibars Chulvi => Pts: 52 - 00:26:31 (00:04:25) Nacho Rausell Lledo => Pts: 66 - 00:28:01 (00:04:40) Jose Antonio Gomez Olmo => Pts: 80 - 00:30:09 (00:05:02) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.e. Pobla | 8 | Marta Risco Eres => Pts: 1 - 00:24:03 (00:04:00) Susi Sanchez Feltrer => Pts: 3 - 00:24:38 (00:04:06) Marta Viciano Claramunt => Pts: 4 - 00:25:10 (00:04:12) |
2 | Sdupv | 20 | Cristina De La Torre Paredes => Pts: 2 - 00:24:08 (00:04:01) Maria Angeles Aguilar Hernandez => Pts: 8 - 00:27:14 (00:04:32) Carmen Solanes Galbis => Pts: 10 - 00:29:04 (00:04:51) |