XXII GRAN FONS DE PUÇOL
02/04/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Zakaria El Maataoui | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 00:50:33 | 00:03:22 |
2 | 1 | Borja Capilla | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:50:59 | 00:03:24 |
3 | 2 | Jorge Peris Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:51:01 | 00:03:24 |
4 | 3 | Jorge Mari Baixauli | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:51:46 | 00:03:27 |
5 | 4 | Jacobo Lopez Ibanez | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:51:49 | 00:03:27 |
6 | 5 | Jose Luis Olmos Ramon | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:52:47 | 00:03:31 |
7 | 6 | Ruben Puertas Antunez | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:52:54 | 00:03:32 |
8 | 1 | Jose Manuel Roda Bermell | Redolat Team | Veterano B - M | 00:54:07 | 00:03:36 |
9 | 2 | Javi Noves Almansa | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:54:15 | 00:03:37 |
10 | 7 | Alan Martinez Gabaldon | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:54:22 | 00:03:37 |
11 | 8 | David Gallardo Perez | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:54:27 | 00:03:38 |
12 | 9 | Andres Sempere Fernandez | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:54:39 | 00:03:39 |
13 | 3 | Antonio Luna Marti | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:55:41 | 00:03:43 |
14 | 2 | Vicente Riog Yuste | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:55:44 | 00:03:43 |
15 | 4 | Carlos Roig Moreno | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:56:33 | 00:03:46 |
16 | 5 | Pedro J. Culebras Vaquerizo | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:56:33 | 00:03:46 |
17 | 1 | Vicente Felis Monros | Nltt | Veterano C - M | 00:56:51 | 00:03:47 |
18 | 1 | Miguel San Roman Aragon | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Junior-promesa - M | 00:57:26 | 00:03:50 |
19 | 3 | Wilman Paul Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:57:37 | 00:03:50 |
20 | 10 | Antonio Escabias Rojas | Independiente | Veterano A - M | 00:57:43 | 00:03:51 |
21 | 4 | Efrain Pisador | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:57:52 | 00:03:51 |
22 | 11 | Ramon Usero Ibanez | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:57:58 | 00:03:52 |
23 | 6 | Vicente Tomas Tecles | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:58:08 | 00:03:53 |
24 | 12 | Alberto Pamblanco Fernandez | C.a. Pucol | Veterano A - M | 00:58:15 | 00:03:53 |
25 | 13 | Jose Luis Garcia Garcia | Sdupv | Veterano A - M | 00:58:20 | 00:03:53 |
26 | 14 | Alberto Dolader | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:58:41 | 00:03:55 |
27 | 15 | Fran Alcover Zanon | Tridimonis | Veterano A - M | 00:59:11 | 00:03:57 |
28 | 16 | Carlos Cucart Navarro | C.a. Pucol | Veterano A - M | 00:59:15 | 00:03:57 |
29 | 7 | Juan Carlos Mercado Casado | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:59:42 | 00:03:59 |
30 | 17 | Carlos Alfaro Martinez | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 01:00:15 | 00:04:01 |
31 | 5 | Quico Zamit Fernandez | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 01:00:40 | 00:04:03 |
32 | 18 | Isaac Suarez Alvarez | Sdupv | Veterano A - M | 01:00:43 | 00:04:03 |
33 | 8 | Carlos Soler Miralles | C.a. Rafel | Veterano B - M | 01:00:54 | 00:04:04 |
34 | 19 | Jose Iborra Torres | Tridimonis | Veterano A - M | 01:01:04 | 00:04:04 |
35 | 20 | Lorenzo Ferriol Bruixola | Sdupv | Veterano A - M | 01:01:07 | 00:04:04 |
36 | 21 | Javier Galindo Ros | Independiente | Veterano A - M | 01:01:15 | 00:04:05 |
37 | 22 | Roman Garcia Monreal | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 01:01:21 | 00:04:05 |
38 | 23 | Alejandro Abad Peris | Independiente | Veterano A - M | 01:01:59 | 00:04:08 |
39 | 9 | Jose Antonio Bravo Rafael | Independiente | Veterano B - M | 01:02:06 | 00:04:08 |
40 | 10 | Amadeo Perez Monfort | C.e. Pobla | Veterano B - M | 01:02:11 | 00:04:09 |
41 | 24 | Pablo Lopez Ros | Independiente | Veterano A - M | 01:02:12 | 00:04:09 |
42 | 25 | Vicente Vicente Mateu | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 01:02:35 | 00:04:10 |
43 | 26 | Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo | Sdupv | Veterano A - M | 01:02:53 | 00:04:12 |
44 | 6 | Alvaro Sanchez Garcia | Gent De Foios | Senior - M | 01:02:56 | 00:04:12 |
45 | 27 | Jose Antonio Ramiro Ramon | Independiente | Veterano A - M | 01:03:01 | 00:04:12 |
46 | 7 | Cayetano Felguera Mora | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 01:03:09 | 00:04:13 |
47 | 11 | Carlos Gracia Calandin | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 01:03:18 | 00:04:13 |
48 | 12 | Carlos Sabates Garcia | Independiente | Veterano B - M | 01:03:21 | 00:04:13 |
49 | 13 | Daniel Pascual Murria | C.d. Camp De Morvedre | Veterano B - M | 01:03:25 | 00:04:14 |
50 | 28 | Javier Garcia Monreal | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 01:03:29 | 00:04:14 |
51 | 29 | Fernando Jose Martinez Diaz | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 01:03:48 | 00:04:15 |
52 | 30 | Adrian Ors Macian | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 01:03:51 | 00:04:15 |
53 | 31 | Alfredo Alandes Alfonso | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 01:03:54 | 00:04:16 |
54 | 32 | Paulo Marco Casanova | Independiente | Veterano A - M | 01:03:55 | 00:04:16 |
55 | 33 | Alberto Sanchez Vizcaino | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 01:04:08 | 00:04:17 |
56 | 8 | Daniel Martin Gomez | Sdupv | Senior - M | 01:04:30 | 00:04:18 |
57 | 9 | Patrick Sevillano Torres | C.e. Pobla | Senior - M | 01:04:33 | 00:04:18 |
58 | 2 | Jose Manuel Iranzo Fuster | C.a. Riba-roja Ribapeu | Veterano C - M | 01:04:38 | 00:04:19 |
59 | 14 | Vicente Juan Garcia Gayan | C.e. Pobla | Veterano B - M | 01:04:45 | 00:04:19 |
60 | 34 | Carlos San Antonio Segado | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 01:04:50 | 00:04:19 |
61 | 15 | Antonio Ferrando Villajos | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 01:04:57 | 00:04:20 |
62 | 10 | Aitor Ibanez Villanueva | C.e. Pobla | Senior - M | 01:04:58 | 00:04:20 |
63 | 35 | David Yeste Calvo | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 01:05:02 | 00:04:20 |
64 | 11 | Lenin Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 01:05:21 | 00:04:21 |
65 | 36 | Jose Ros Soler | C.a. Rafel | Veterano A - M | 01:05:26 | 00:04:22 |
66 | 16 | Vicente Juan Soriano | C.a. Rafel | Veterano B - M | 01:05:42 | 00:04:23 |
67 | 3 | Miguel Angel Tamarit Misut | Independiente | Veterano C - M | 01:05:56 | 00:04:24 |
68 | 37 | Rafael Castel Tellez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 01:06:05 | 00:04:24 |
69 | 38 | Genar Montalt Olmos | C.e. Pobla | Veterano A - M | 01:06:12 | 00:04:25 |
70 | 17 | Juan Carlos Gamboa Secaduras | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 01:06:23 | 00:04:26 |
71 | 39 | Ruben Honrubia Gil | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 01:06:30 | 00:04:26 |
72 | 40 | Julian Merino Perez | Sdupv | Veterano A - M | 01:06:34 | 00:04:26 |
73 | 12 | Borja Antequera Sauri | Gent De Foios | Senior - M | 01:06:36 | 00:04:26 |
74 | 41 | Victor Navarro Antequera | Independiente | Veterano A - M | 01:06:42 | 00:04:27 |
75 | 42 | Juan Sanchez Gil | Ranning Club | Veterano A - M | 01:06:45 | 00:04:27 |
76 | 13 | Carlos Verdera Busutil | Atm Servicios Deportivos | Senior - M | 01:06:47 | 00:04:27 |
77 | 18 | Juan Ramon Carrero Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 01:06:48 | 00:04:27 |
78 | 4 | Jose Marti | Sdupv | Veterano C - M | 01:07:02 | 00:04:28 |
79 | 43 | Juan Carlos Ferri Urena | Independiente | Veterano A - M | 01:07:03 | 00:04:28 |
80 | 19 | Miguel Capilla Asensi | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 01:07:11 | 00:04:29 |
81 | 14 | Aitor Varas Garcia | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 01:07:22 | 00:04:29 |
82 | 44 | Jose Pamblanco Mahiques | C.e. Pobla | Veterano A - M | 01:07:27 | 00:04:30 |
83 | 45 | Rafael Mariscal Esclapez | Independiente | Veterano A - M | 01:07:28 | 00:04:30 |
84 | 5 | Jose Ramon Serrano Prieto | Independiente | Veterano C - M | 01:07:28 | 00:04:30 |
85 | 46 | Roberto Lomas Herreros | Independiente | Veterano A - M | 01:07:29 | 00:04:30 |
86 | 20 | Toni Lopez Garrido | Independiente | Veterano B - M | 01:08:01 | 00:04:32 |
87 | 47 | Ruben Lorente Maestro | Independiente | Veterano A - M | 01:08:09 | 00:04:33 |
88 | 48 | Juanjo Sanchez Sauri | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 01:08:42 | 00:04:35 |
89 | 21 | Carlos Bonilla Cantos | C.a. Rafel | Veterano B - M | 01:08:45 | 00:04:35 |
90 | 15 | Jose Ferrer Reyes | Independiente | Senior - M | 01:08:52 | 00:04:35 |
91 | 22 | Armando Rodriguez Perez | Sdupv | Veterano B - M | 01:09:19 | 00:04:37 |
92 | 6 | Fede Valls | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 01:09:52 | 00:04:39 |
93 | 23 | Dani Celda Galindo | Independiente | Veterano B - M | 01:09:55 | 00:04:40 |
94 | 16 | David Marco Ferrando | C.e. Pobla | Senior - M | 01:10:04 | 00:04:40 |
95 | 49 | Salvador Verdu Peris | Tridimonis | Veterano A - M | 01:10:23 | 00:04:42 |
96 | 50 | Jesus Moya Jimenez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 01:10:25 | 00:04:42 |
97 | 24 | Tomas Civera Molla | Sdupv | Veterano B - M | 01:10:45 | 00:04:43 |
98 | 25 | Sergio Olalla | C.e. Pobla | Veterano B - M | 01:11:00 | 00:04:44 |
99 | 1 | Vicente Roig Rausell | Independiente | Master - M | 01:11:10 | 00:04:45 |
100 | 26 | Alonso Gonzalez Martinez | C.a. Rafel | Veterano B - M | 01:11:17 | 00:04:45 |
101 | 51 | Manuel Morillas Docon | C.a. Genoves | Veterano A - M | 01:11:17 | 00:04:45 |
102 | 7 | Alfonso Vidal Delgado | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 01:11:21 | 00:04:45 |
103 | 27 | Francisco Planells Ruiz | C.a. Pucol | Veterano B - M | 01:11:41 | 00:04:47 |
104 | 28 | Pablo Gavidia Sanchez | Dona Sang | Veterano B - M | 01:11:54 | 00:04:48 |
105 | 29 | Antonio Perez Ruiz | Independiente | Veterano B - M | 01:12:00 | 00:04:48 |
106 | 8 | Julio Tomas Egea | C.a. Rafel | Veterano C - M | 01:12:30 | 00:04:50 |
107 | 52 | Vicente Javier Fraile Castellano | Benicorrer-benisano | Veterano A - M | 01:12:41 | 00:04:51 |
108 | 53 | Lucas Tejedor Mari | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 01:12:45 | 00:04:51 |
109 | 2 | Vicente Ruiz Frias | C.a. Poblats Maritims | Master - M | 01:12:52 | 00:04:51 |
110 | 17 | Oscar Gomez-calcerrada Sorribes | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 01:13:04 | 00:04:52 |
111 | 30 | David Peris Montolio | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 01:13:16 | 00:04:53 |
112 | 31 | Miguel Sanchez Gil | Ranning Club | Veterano B - M | 01:13:32 | 00:04:54 |
113 | 54 | Ivan Sanchez Romero | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 01:13:39 | 00:04:55 |
114 | 32 | Antonio Fort I Uso | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 01:13:40 | 00:04:55 |
115 | 18 | Jorge Alvarez Martinez | Grup De Correr Museros | Senior - M | 01:13:40 | 00:04:55 |
116 | 33 | Salvador Domenech Santajustina | Independiente | Veterano B - M | 01:13:45 | 00:04:55 |
117 | 55 | Guillermo Sampedro Ruiz | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 01:13:46 | 00:04:55 |
118 | 3 | Juan Bonillo Bernet | S.d. Correcaminos | Master - M | 01:13:48 | 00:04:55 |
119 | 56 | Oscar Padial Diaz | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 01:14:00 | 00:04:56 |
120 | 4 | Fausto Calderon Chavez | C.a. Kuntur Vlc | Master - M | 01:14:01 | 00:04:56 |
121 | 57 | Marc Morato Gomez | Cor I Muntanya | Veterano A - M | 01:14:18 | 00:04:57 |
122 | 58 | Sergio San Jose Latorre | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 01:14:22 | 00:04:57 |
123 | 9 | Juan Catalan Alarcon | C.c. Tos Pelat | Veterano C - M | 01:14:23 | 00:04:58 |
124 | 59 | Alberto Edo Moreno | C.a. Pucol | Veterano A - M | 01:14:36 | 00:04:58 |
125 | 10 | Jose Borras Cabo | C.a. Pucol | Veterano C - M | 01:14:36 | 00:04:58 |
126 | 60 | Juan Carlos Soler Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 01:14:55 | 00:05:00 |
127 | 11 | Jose Mari Bueno Carceller | Independiente | Veterano C - M | 01:15:00 | 00:05:00 |
128 | 61 | Jose Carlos Franco Barreiro | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 01:15:08 | 00:05:01 |
129 | 62 | Mario Zubieta Repiso | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 01:15:10 | 00:05:01 |
130 | 12 | Julian Lopez Valero | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 01:15:21 | 00:05:01 |
131 | 63 | Javier Carrion Molla | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 01:15:39 | 00:05:03 |
132 | 13 | Santiago Riano Agüiz | Independiente | Veterano C - M | 01:16:07 | 00:05:04 |
133 | 64 | Jose Vicente Martinez Mendoza | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 01:16:09 | 00:05:05 |
134 | 65 | Miguel Angel Moreno Gabaldon | Independiente | Veterano A - M | 01:16:51 | 00:05:07 |
135 | 34 | Bruno Marono Martinez | C.a. Rafel | Veterano B - M | 01:17:04 | 00:05:08 |
136 | 35 | Jaime Giner Perez | Independiente | Veterano B - M | 01:17:04 | 00:05:08 |
137 | 36 | Nico Donato Mora | C.a. Rafel | Veterano B - M | 01:17:07 | 00:05:08 |
138 | 37 | Juan Casares Bolea | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 01:17:31 | 00:05:10 |
139 | 66 | Ignacio Garcia Gonzalez | Independiente | Veterano A - M | 01:17:46 | 00:05:11 |
140 | 38 | Jose Vicente Gimeno Costa | Tridimonis | Veterano B - M | 01:18:06 | 00:05:12 |
141 | 14 | Valentin Palacios Lopez | Grup De Correr Emperador | Veterano C - M | 01:18:16 | 00:05:13 |
142 | 19 | Carles Palacios Fores | Grup De Correr Emperador | Senior - M | 01:18:16 | 00:05:13 |
143 | 39 | Pablo Solaz Quer | Sdupv | Veterano B - M | 01:18:20 | 00:05:13 |
144 | 40 | Jose Antonio Gomez Olmo | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 01:18:40 | 00:05:15 |
145 | 15 | Paco Claros Beneyto | Ceu Run | Veterano C - M | 01:18:50 | 00:05:15 |
146 | 41 | Juan Miguel Huertas Sanchez | Corre Que T\'agafe | Veterano B - M | 01:18:53 | 00:05:16 |
147 | 42 | Jose Domingo Arnau | Independiente | Veterano B - M | 01:19:05 | 00:05:16 |
148 | 43 | Juan Miguel Soler Martin | C.a. Pucol | Veterano B - M | 01:19:37 | 00:05:18 |
149 | 67 | Norberto Victor Pincione | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 01:19:59 | 00:05:20 |
150 | 16 | Paco Zamit Marti | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - M | 01:20:03 | 00:05:20 |
151 | 68 | Jose Maria Solaz Quer | Sdupv | Veterano A - M | 01:20:18 | 00:05:21 |
152 | 5 | Jose Ramon Rodrigo Rodrigo | C.a. Rafel | Master - M | 01:20:43 | 00:05:23 |
153 | 44 | Juan Carlos Llopis Teixedor | C.a. Rafel | Veterano B - M | 01:20:44 | 00:05:23 |
154 | 45 | Jose Rodriguez Garcia | Xufarunners Alboraya | Veterano B - M | 01:20:49 | 00:05:23 |
155 | 46 | Jose Eduardo Bocanegra Carreno | C.a. Pucol | Veterano B - M | 01:21:15 | 00:05:25 |
156 | 17 | Jose Julian Mares Monedero | Trotamons | Veterano C - M | 01:21:46 | 00:05:27 |
157 | 47 | Manuel Fernandez Madrid | C.a. Pucol | Veterano B - M | 01:21:47 | 00:05:27 |
158 | 48 | Sergio Soler Alpuente | C.a. Pucol | Veterano B - M | 01:21:47 | 00:05:27 |
159 | 69 | Juan Edo Moreno | C.a. Pucol | Veterano A - M | 01:21:51 | 00:05:27 |
160 | 6 | Manuel La Torre Quijada | C.a. Galapagos | Master - M | 01:22:11 | 00:05:29 |
161 | 49 | Jose Arias Roman | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 01:22:35 | 00:05:30 |
162 | 70 | Javier Bosch Soriano | C.a. Pucol | Veterano A - M | 01:22:43 | 00:05:31 |
163 | 50 | Rafa Tormos Munoz | C.a. Pucol | Veterano B - M | 01:22:43 | 00:05:31 |
164 | 71 | Vicente Garcia Bonet | Grup De Correr Emperador | Veterano A - M | 01:22:44 | 00:05:31 |
165 | 20 | Ivan Ballester Ballester | C.a. Pucol | Senior - M | 01:23:21 | 00:05:33 |
166 | 51 | Angel Cantin Sanz | Sdupv | Veterano B - M | 01:23:29 | 00:05:34 |
167 | 52 | Oscar Garcia Santamaria | Nltt | Veterano B - M | 01:23:51 | 00:05:35 |
168 | 53 | Javier Sierra Sepulveda | Xufarunners Alboraya | Veterano B - M | 01:25:22 | 00:05:41 |
169 | 21 | Ruben Rubio Garcia | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 01:25:47 | 00:05:43 |
170 | 54 | Jose Carlos Martin Fuster | Independiente | Veterano B - M | 01:25:53 | 00:05:44 |
171 | 55 | Vicent Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 01:26:40 | 00:05:47 |
172 | 56 | Jose Manuel Herraiz Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 01:26:51 | 00:05:47 |
173 | 57 | Antonio Martinez Montero | Redolat Team | Veterano B - M | 01:27:11 | 00:05:49 |
174 | 58 | Rafael Soro Banon | Independiente | Veterano B - M | 01:27:16 | 00:05:49 |
175 | 22 | Jorge Molina Fernandez | Independiente | Senior - M | 01:27:24 | 00:05:50 |
176 | 59 | Juan Carlos Gomez Valencia | Independiente | Veterano B - M | 01:28:03 | 00:05:52 |
177 | 60 | Javier Noguero Navarro | Independiente | Veterano B - M | 01:28:56 | 00:05:56 |
178 | 7 | Manuel Fernandez Blay | C.a. Galapagos | Master - M | 01:29:02 | 00:05:56 |
179 | 61 | Sergio Lope Barrios | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 01:29:40 | 00:05:59 |
180 | 18 | Vicenc Garcia Iglesias | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 01:30:12 | 00:06:01 |
181 | 19 | Vicente Javier Monreal Ebri | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 01:30:13 | 00:06:01 |
182 | 8 | Josep Lluis Cerda Giner | C.c. Tos Pelat | Master - M | 01:30:21 | 00:06:01 |
183 | 72 | Francisco Rodriguez Mansergas | Independiente | Veterano A - M | 01:31:20 | 00:06:05 |
184 | 73 | Miguel Angel Sanchez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 01:32:03 | 00:06:08 |
185 | 20 | Antonio Arocas Perez | Independiente | Veterano C - M | 01:32:08 | 00:06:09 |
186 | 21 | Manuel Garcia Piqueras | Paterna Runners Club | Veterano C - M | 01:33:08 | 00:06:13 |
187 | 74 | Ivan Lozano Lluch | Independiente | Veterano A - M | 01:33:22 | 00:06:13 |
188 | 62 | Juan Jose Nunez Muelas | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 01:36:03 | 00:06:24 |
189 | 63 | Juan Ramon De La Encarnacion Valcarcel | Independiente | Veterano B - M | 01:36:41 | 00:06:27 |
190 | 9 | Juan Ramon Fabado Dura | Trt Meliana Tri-running-trail | Master - M | 01:37:27 | 00:06:30 |
191 | 64 | Manuel Paramio Hernandez | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 01:37:40 | 00:06:31 |
192 | 10 | Jose Manuel Senent Orti | Independiente | Master - M | 01:38:49 | 00:06:35 |
193 | 11 | Gines Garcia Martinez | Independiente | Master - M | 01:38:49 | 00:06:35 |
194 | 12 | Francisco Rodriguez Hidalgo | Trt Meliana Tri-running-trail | Master - M | 01:41:19 | 00:06:45 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Diana Perez Abad | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - F | 00:59:11 | 00:03:57 |
2 | 2 | Marta Risco Eres | C.e. Pobla | Senior - F | 01:02:01 | 00:04:08 |
3 | 1 | Susi Sanchez Feltrer | C.e. Pobla | Veterano A - F | 01:02:12 | 00:04:09 |
4 | 2 | Essie Amery | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 01:02:29 | 00:04:10 |
5 | 3 | Paula Alcocer Gosalbo | Redolat Team | Veterano A - F | 01:03:00 | 00:04:12 |
6 | 3 | Sammie Amery | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - F | 01:05:18 | 00:04:21 |
7 | 4 | Vanessa Iglesias Moreno | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - F | 01:06:46 | 00:04:27 |
8 | 4 | Marta Viciano Claramunt | C.e. Pobla | Senior - F | 01:06:47 | 00:04:27 |
9 | 5 | Beatriz Perez Abad | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - F | 01:10:06 | 00:04:40 |
10 | 1 | Cristina Munar Machio | Sdupv | Junior-promesa - F | 01:11:19 | 00:04:45 |
11 | 6 | Maria Baeza Garcia | Independiente | Senior - F | 01:11:52 | 00:04:47 |
12 | 5 | Patricia Sentana Benlloch | Independiente | Veterano A - F | 01:11:54 | 00:04:48 |
13 | 6 | Jessica Palao Santamaria | Independiente | Veterano A - F | 01:12:45 | 00:04:51 |
14 | 1 | Mayka Perello Chiva | Trail Morvedre | Veterano B - F | 01:13:16 | 00:04:53 |
15 | 7 | Lorena Martinez Luz | Runners Ciutat De Valencia | Veterano A - F | 01:13:38 | 00:04:55 |
16 | 8 | Aida Alvarez Moreno | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 01:14:14 | 00:04:57 |
17 | 2 | Sonia Navarrete Gaspar | C.e. Pobla | Veterano B - F | 01:14:35 | 00:04:58 |
18 | 7 | Alejandra Millan Lara | Independiente | Senior - F | 01:14:50 | 00:04:59 |
19 | 8 | Neus Munoz Capitan | Independiente | Senior - F | 01:14:52 | 00:04:59 |
20 | 3 | Lorena Jimenez Malla | C.a. Kuntur Vlc | Veterano B - F | 01:14:56 | 00:05:00 |
21 | 9 | Inma Ramos Barres | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - F | 01:16:19 | 00:05:05 |
22 | 9 | Elena Ramon Sanchez | C.e. Pobla | Senior - F | 01:16:22 | 00:05:05 |
23 | 10 | Silvia Chiriac | C.a. Residencia Cantallops | Senior - F | 01:16:48 | 00:05:07 |
24 | 10 | Merche Brocal Bueno | Independiente | Veterano A - F | 01:19:06 | 00:05:16 |
25 | 11 | Lidia Moreno-arronez Marti | C.e. Pobla | Veterano A - F | 01:20:39 | 00:05:23 |
26 | 4 | Laura Alabau Marti | Sdupv | Veterano B - F | 01:20:59 | 00:05:24 |
27 | 11 | Carmen Solanes Galbis | Sdupv | Senior - F | 01:20:59 | 00:05:24 |
28 | 12 | Belen Menchon Bellver | C.e. Pobla | Senior - F | 01:21:38 | 00:05:27 |
29 | 5 | Begona Garcia Linana | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 01:21:39 | 00:05:27 |
30 | 2 | Gulnoza Kojenova | Sdupv | Junior-promesa - F | 01:21:46 | 00:05:27 |
31 | 12 | Gema Navarro Lara | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - F | 01:22:35 | 00:05:30 |
32 | 13 | Eva Maria Gigante Jimenez | Fundacion Sasm | Veterano A - F | 01:23:09 | 00:05:33 |
33 | 13 | Claudia Suarez Campos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - F | 01:24:04 | 00:05:36 |
34 | 6 | Sonia Diaz Espanol | The Kenyan Urban Way | Veterano B - F | 01:24:45 | 00:05:39 |
35 | 1 | Concha Fernandez Frechina | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - F | 01:25:07 | 00:05:40 |
36 | 2 | Amparo Marques Parra | C.a. Galapagos | Veterano C - F | 01:25:21 | 00:05:41 |
37 | 7 | Paqui Moreno Saiz | Independiente | Veterano B - F | 01:27:15 | 00:05:49 |
38 | 14 | Marian Garcia Rubio | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - F | 01:27:27 | 00:05:50 |
39 | 15 | Sofia Castellano Esteve | Independiente | Veterano A - F | 01:27:38 | 00:05:51 |
40 | 8 | Raquel Alvarez Mesas | Independiente | Veterano B - F | 01:28:02 | 00:05:52 |
41 | 3 | Charo Pinol Moreno | C.a. Pucol | Veterano C - F | 01:29:12 | 00:05:57 |
42 | 16 | Magaly Calderon Romero | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - F | 01:29:14 | 00:05:57 |
43 | 9 | Ana Giner | Xufarunners Alboraya | Veterano B - F | 01:30:34 | 00:06:02 |
44 | 10 | Maria Jose Rel Marco | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - F | 01:31:50 | 00:06:07 |
45 | 17 | Jessica Almansa Guerrero | C.e. Pobla | Veterano A - F | 01:32:10 | 00:06:09 |
46 | 4 | Teresa Moya Ramon | Ceu Run | Veterano C - F | 01:34:02 | 00:06:16 |
47 | 5 | Carmrn Dolz Ramon | Nltt | Veterano C - F | 01:34:36 | 00:06:18 |
48 | 6 | Esperanza Rojas | Pioneros De Sudamerica | Veterano C - F | 01:42:09 | 00:06:49 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | The Kenyan Urban Way | 33 | Borja Capilla => Pts: 2 - 00:50:59 (00:03:24) Jorge Peris Venancio => Pts: 3 - 00:51:01 (00:03:24) Jorge Mari Baixauli => Pts: 4 - 00:51:46 (00:03:27) Javi Noves Almansa => Pts: 9 - 00:54:15 (00:03:37) Carlos Roig Moreno => Pts: 15 - 00:56:33 (00:03:46) |
2 | C.d. Camp De Morvedre | 70 | Jacobo Lopez Ibanez => Pts: 5 - 00:51:49 (00:03:27) Ruben Puertas Antunez => Pts: 7 - 00:52:54 (00:03:32) Alan Martinez Gabaldon => Pts: 10 - 00:54:22 (00:03:37) Ramon Usero Ibanez => Pts: 22 - 00:57:58 (00:03:52) Alberto Dolader => Pts: 26 - 00:58:41 (00:03:55) |
3 | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | 80 | Jose Luis Olmos Ramon => Pts: 6 - 00:52:47 (00:03:31) Andres Sempere Fernandez => Pts: 12 - 00:54:39 (00:03:39) Vicente Riog Yuste => Pts: 14 - 00:55:44 (00:03:43) Miguel San Roman Aragon => Pts: 18 - 00:57:26 (00:03:50) Carlos Alfaro Martinez => Pts: 30 - 01:00:15 (00:04:01) |
4 | Sdupv | 191 | Jose Luis Garcia Garcia => Pts: 25 - 00:58:20 (00:03:53) Isaac Suarez Alvarez => Pts: 32 - 01:00:43 (00:04:03) Lorenzo Ferriol Bruixola => Pts: 35 - 01:01:07 (00:04:04) Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo => Pts: 43 - 01:02:53 (00:04:12) Daniel Martin Gomez => Pts: 56 - 01:04:30 (00:04:18) |
5 | C.e. Pobla | 241 | Vicente Tomas Tecles => Pts: 23 - 00:58:08 (00:03:53) Amadeo Perez Monfort => Pts: 40 - 01:02:11 (00:04:09) Patrick Sevillano Torres => Pts: 57 - 01:04:33 (00:04:18) Vicente Juan Garcia Gayan => Pts: 59 - 01:04:45 (00:04:19) Aitor Ibanez Villanueva => Pts: 62 - 01:04:58 (00:04:20) |
6 | C.a. Rafel | 264 | David Gallardo Perez => Pts: 11 - 00:54:27 (00:03:38) Carlos Soler Miralles => Pts: 33 - 01:00:54 (00:04:04) Jose Ros Soler => Pts: 65 - 01:05:26 (00:04:22) Vicente Juan Soriano => Pts: 66 - 01:05:42 (00:04:23) Carlos Bonilla Cantos => Pts: 89 - 01:08:45 (00:04:35) |
7 | Trt Meliana Tri-running-trail | 300 | Antonio Luna Marti => Pts: 13 - 00:55:41 (00:03:43) Fernando Jose Martinez Diaz => Pts: 51 - 01:03:48 (00:04:15) Adrian Ors Macian => Pts: 52 - 01:03:51 (00:04:15) Juanjo Sanchez Sauri => Pts: 88 - 01:08:42 (00:04:35) Jesus Moya Jimenez => Pts: 96 - 01:10:25 (00:04:42) |
8 | Albalat Entrena Atletisme | 392 | Rafael Castel Tellez => Pts: 68 - 01:06:05 (00:04:24) Ruben Honrubia Gil => Pts: 71 - 01:06:30 (00:04:26) Miguel Capilla Asensi => Pts: 80 - 01:07:11 (00:04:29) Aitor Varas Garcia => Pts: 81 - 01:07:22 (00:04:29) Fede Valls => Pts: 92 - 01:09:52 (00:04:39) |
9 | C.a. Pucol | 404 | Alberto Pamblanco Fernandez => Pts: 24 - 00:58:15 (00:03:53) Carlos Cucart Navarro => Pts: 28 - 00:59:15 (00:03:57) Francisco Planells Ruiz => Pts: 103 - 01:11:41 (00:04:47) Alberto Edo Moreno => Pts: 124 - 01:14:36 (00:04:58) Jose Borras Cabo => Pts: 125 - 01:14:36 (00:04:58) |
10 | Grup De Correr Museros | 508 | Antonio Ferrando Villajos => Pts: 61 - 01:04:57 (00:04:20) Juan Carlos Gamboa Secaduras => Pts: 70 - 01:06:23 (00:04:26) Antonio Fort I Uso => Pts: 114 - 01:13:40 (00:04:55) Julian Lopez Valero => Pts: 130 - 01:15:21 (00:05:01) Jose Vicente Martinez Mendoza => Pts: 133 - 01:16:09 (00:05:05) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | 11 | Diana Perez Abad => Pts: 1 - 00:59:11 (00:03:57) Essie Amery => Pts: 4 - 01:02:29 (00:04:10) Sammie Amery => Pts: 6 - 01:05:18 (00:04:21) |
2 | C.e. Pobla | 13 | Marta Risco Eres => Pts: 2 - 01:02:01 (00:04:08) Susi Sanchez Feltrer => Pts: 3 - 01:02:12 (00:04:09) Marta Viciano Claramunt => Pts: 8 - 01:06:47 (00:04:27) |
3 | Sdupv | 63 | Cristina Munar Machio => Pts: 10 - 01:11:19 (00:04:45) Laura Alabau Marti => Pts: 26 - 01:20:59 (00:05:24) Carmen Solanes Galbis => Pts: 27 - 01:20:59 (00:05:24) |
4 | C.a. Kuntur Vlc | 95 | Lorena Jimenez Malla => Pts: 20 - 01:14:56 (00:05:00) Claudia Suarez Campos => Pts: 33 - 01:24:04 (00:05:36) Magaly Calderon Romero => Pts: 42 - 01:29:14 (00:05:57) |
5 | Trt Meliana Tri-running-trail | 113 | Gema Navarro Lara => Pts: 31 - 01:22:35 (00:05:30) Marian Garcia Rubio => Pts: 38 - 01:27:27 (00:05:50) Maria Jose Rel Marco => Pts: 44 - 01:31:50 (00:06:07) |