IV 10K POBLA DE FARNALS
04/06/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Borja Capilla | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:33:05 | 00:03:18 |
2 | 2 | Jorge Mari Baixauli | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:33:11 | 00:03:19 |
3 | 3 | Josep Martinez Molina | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 00:33:21 | 00:03:20 |
4 | 1 | Carlos Madronal Galan | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:34:16 | 00:03:26 |
5 | 4 | Javier Campos Martinez | Cd Metaesport | Veterano A - M | 00:34:52 | 00:03:29 |
6 | 5 | Alberto Dolader | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:34:53 | 00:03:29 |
7 | 1 | Vicente Riog Yuste | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:34:54 | 00:03:29 |
8 | 1 | Javi Noves Almansa | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:34:57 | 00:03:30 |
9 | 6 | Jose Vicente Garcia Sinisterra | Redolat Team | Veterano A - M | 00:35:23 | 00:03:32 |
10 | 2 | Daniel Martin Gomez | Sdupv | Senior - M | 00:35:59 | 00:03:36 |
11 | 7 | Ignacio Fabra Barberan | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:36:04 | 00:03:36 |
12 | 2 | Antonio Luna Marti | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:36:16 | 00:03:38 |
13 | 3 | Carlos Roig Moreno | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:36:36 | 00:03:40 |
14 | 8 | Jose Luis Garcia Garcia | Sdupv | Veterano A - M | 00:36:41 | 00:03:40 |
15 | 3 | Cristian Saguer Roelas | C.e. Pobla | Senior - M | 00:36:52 | 00:03:41 |
16 | 9 | Javier Bosch Soriano | C.a. Pucol | Veterano A - M | 00:36:55 | 00:03:42 |
17 | 4 | Jose Luis Quintanilla Ruiz | Atm Servicios Deportivos | Veterano B - M | 00:37:31 | 00:03:45 |
18 | 4 | Roberto Puig Gongora | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:37:33 | 00:03:45 |
19 | 2 | Enrique Sales Castro | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:37:42 | 00:03:46 |
20 | 5 | Hugo Ortiz Kataoka | Sdupv | Senior - M | 00:37:43 | 00:03:46 |
21 | 5 | Juan Catala Soriano | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:37:53 | 00:03:47 |
22 | 6 | Alvaro Sanchez Garcia | Gent De Foios | Senior - M | 00:38:36 | 00:03:52 |
23 | 7 | Lenin Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:39:05 | 00:03:54 |
24 | 10 | Olger Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - M | 00:39:06 | 00:03:55 |
25 | 6 | Jose Antonio Mateos Montero | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:39:12 | 00:03:55 |
26 | 11 | Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo | Sdupv | Veterano A - M | 00:39:16 | 00:03:56 |
27 | 12 | Isaac Suarez Alvarez | Sdupv | Veterano A - M | 00:39:20 | 00:03:56 |
28 | 13 | Alejandro Abad Peris | Independiente | Veterano A - M | 00:39:22 | 00:03:56 |
29 | 1 | Jose Manuel Fort Martinez | Tridimonis | Veterano C - M | 00:39:31 | 00:03:57 |
30 | 14 | Jesus Moya Jimenez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:39:32 | 00:03:57 |
31 | 15 | Fernando Jose Martinez Diaz | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:39:33 | 00:03:57 |
32 | 16 | Adrian Ors Macian | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:39:33 | 00:03:57 |
33 | 7 | Carlos Bonilla Cantos | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:39:35 | 00:03:58 |
34 | 8 | Quico Zamit Fernandez | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 00:39:40 | 00:03:58 |
35 | 9 | Samuel Garcia De La Casa | C.e. Pobla | Senior - M | 00:39:51 | 00:03:59 |
36 | 10 | Cayetano Felguera Mora | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:40:08 | 00:04:01 |
37 | 17 | Alberto Sanchez Vizcaino | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:40:15 | 00:04:02 |
38 | 8 | Juan Torrent Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:40:15 | 00:04:02 |
39 | 18 | Javier Hernandez Olmo | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:40:25 | 00:04:02 |
40 | 19 | Jose Antonio Ramiro Ramon | Independiente | Veterano A - M | 00:40:26 | 00:04:03 |
41 | 11 | Azzedine Siah | Independiente | Senior - M | 00:40:26 | 00:04:03 |
42 | 12 | Jose Ferrer Reyes | Independiente | Senior - M | 00:40:30 | 00:04:03 |
43 | 9 | Vicente Juan Soriano | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:40:38 | 00:04:04 |
44 | 20 | Rafael Castel Tellez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:41:07 | 00:04:07 |
45 | 21 | Ruben Honrubia Gil | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:41:08 | 00:04:07 |
46 | 13 | Aitor Varas Garcia | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:41:10 | 00:04:07 |
47 | 10 | Jose Antonio Bravo Rafael | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:41:16 | 00:04:08 |
48 | 11 | Jose Arias Roman | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:41:30 | 00:04:09 |
49 | 22 | Julian Merino Perez | Sdupv | Veterano A - M | 00:41:58 | 00:04:12 |
50 | 12 | Antonio Ferrando Villajos | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:42:07 | 00:04:13 |
51 | 13 | Juan Carlos Gamboa Secaduras | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:42:13 | 00:04:13 |
52 | 2 | Ignacio Cebrian Sanfeliu | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:42:15 | 00:04:14 |
53 | 14 | Dani Celda Galindo | Independiente | Veterano B - M | 00:42:16 | 00:04:14 |
54 | 3 | Fede Valls | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:42:25 | 00:04:14 |
55 | 23 | Juanjo Sanchez Sauri | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:42:27 | 00:04:15 |
56 | 4 | Miguel Angel Tamarit Misut | Independiente | Veterano C - M | 00:42:37 | 00:04:16 |
57 | 14 | Oscar Gomez-calcerrada Sorribes | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:42:54 | 00:04:17 |
58 | 15 | Pablo Solaz Quer | Sdupv | Veterano B - M | 00:43:00 | 00:04:18 |
59 | 24 | Ivan Sanchez Romero | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:43:21 | 00:04:20 |
60 | 15 | David Marco Ferrando | C.e. Pobla | Senior - M | 00:43:30 | 00:04:21 |
61 | 25 | Paulo Marco Casanova | Independiente | Veterano A - M | 00:43:31 | 00:04:21 |
62 | 26 | Carlos San Antonio Segado | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:43:56 | 00:04:24 |
63 | 16 | Juanjo Ribes Alonso | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:43:59 | 00:04:24 |
64 | 27 | Mario Zubieta Repiso | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:44:03 | 00:04:24 |
65 | 17 | Tomas Civera Molla | Sdupv | Veterano B - M | 00:44:04 | 00:04:24 |
66 | 28 | Vicente Javier Fraile Castellano | Benicorrer-benisano | Veterano A - M | 00:44:33 | 00:04:27 |
67 | 18 | Toni Lopez Garrido | Independiente | Veterano B - M | 00:44:47 | 00:04:29 |
68 | 29 | Juan Miguel Rabadan Mata | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:44:49 | 00:04:29 |
69 | 30 | Salvador Verdu Peris | Tridimonis | Veterano A - M | 00:44:56 | 00:04:30 |
70 | 31 | Oscar Padial Diaz | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:45:02 | 00:04:30 |
71 | 16 | Jorge Alvarez Martinez | Grup De Correr Museros | Senior - M | 00:45:02 | 00:04:30 |
72 | 5 | Jose Ramon Serrano Prieto | C.a. Quart De Poblet | Veterano C - M | 00:45:03 | 00:04:30 |
73 | 6 | Alfonso Vidal Delgado | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:45:07 | 00:04:31 |
74 | 19 | Antonio Perez Ruiz | Independiente | Veterano B - M | 00:45:13 | 00:04:31 |
75 | 32 | Jose Ramon Dolz Garcia | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:45:17 | 00:04:32 |
76 | 20 | David Peris Montolio | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:45:37 | 00:04:34 |
77 | 7 | Paco Claros Beneyto | Ceu Run | Veterano C - M | 00:45:56 | 00:04:36 |
78 | 1 | Juan Bonillo Bernet | S.d. Correcaminos | Master - M | 00:46:06 | 00:04:37 |
79 | 21 | Nico Donato Mora | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:46:08 | 00:04:37 |
80 | 8 | Paco Zamit Marti | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - M | 00:46:10 | 00:04:37 |
81 | 22 | Antonio Fort I Uso | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:46:29 | 00:04:39 |
82 | 23 | Jose Vicente Gimeno Costa | Tridimonis | Veterano B - M | 00:46:37 | 00:04:40 |
83 | 9 | Jose Mari Bueno Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:46:48 | 00:04:41 |
84 | 10 | Julian Lopez Valero | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:46:54 | 00:04:41 |
85 | 24 | Jose Gregorio Torralba Iranzo | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:47:08 | 00:04:43 |
86 | 25 | Enrique Ferrer Escudero | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:47:51 | 00:04:47 |
87 | 26 | Bruno Marono Martinez | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:47:54 | 00:04:47 |
88 | 27 | Ionel Dumitrescu | C.a. Kuntur Vlc | Veterano B - M | 00:47:58 | 00:04:48 |
89 | 17 | Ruben Rubio Garcia | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:48:14 | 00:04:49 |
90 | 28 | Jose Rodriguez Garcia | Xufarunners Alboraya | Veterano B - M | 00:48:17 | 00:04:50 |
91 | 2 | Vicente Ruiz Frias | C.a. Poblats Maritims | Master - M | 00:48:21 | 00:04:50 |
92 | 33 | Rafa M | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:48:27 | 00:04:51 |
93 | 3 | Fausto Calderon Chavez | C.a. Kuntur Vlc | Master - M | 00:48:36 | 00:04:52 |
94 | 34 | Juan Carlos Soler Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 00:49:08 | 00:04:55 |
95 | 29 | Manuel Fernandez Madrid | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:49:09 | 00:04:55 |
96 | 35 | Hector Garcia Mari | Independiente | Veterano A - M | 00:49:55 | 00:05:00 |
97 | 18 | Juan Carlos Espinosa Lopez | Sdupv | Senior - M | 00:50:16 | 00:05:02 |
98 | 30 | Juan Miguel Huertas Sanchez | Corre Que T\'agafe | Veterano B - M | 00:50:22 | 00:05:02 |
99 | 36 | Miguel Angel Moreno Gabaldon | Independiente | Veterano A - M | 00:50:33 | 00:05:03 |
100 | 37 | Chema Gallego Cano | Corre Que T\'agafe | Veterano A - M | 00:50:48 | 00:05:05 |
101 | 11 | Valentin Palacios Lopez | Grup De Correr Emperador | Veterano C - M | 00:50:51 | 00:05:05 |
102 | 19 | Carles Palacios Fores | Grup De Correr Emperador | Senior - M | 00:50:52 | 00:05:05 |
103 | 31 | Vicent Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:50:54 | 00:05:05 |
104 | 32 | Antonio Martinez Montero | Redolat Team | Veterano B - M | 00:51:32 | 00:05:09 |
105 | 38 | Santiago Ortiz Zurriaga | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:51:51 | 00:05:11 |
106 | 4 | Jose Nova Alvarez | Independiente | Master - M | 00:51:52 | 00:05:11 |
107 | 12 | Manuel Angel Blanco Sepulveda | C.a. Pucol | Veterano C - M | 00:52:01 | 00:05:12 |
108 | 5 | Manuel La Torre Quijada | C.a. Galapagos | Master - M | 00:52:13 | 00:05:13 |
109 | 33 | Juan Carlos Llopis Teixedor | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:52:32 | 00:05:15 |
110 | 34 | Raul Alcantarilla Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:52:35 | 00:05:16 |
111 | 6 | Jose Ramon Rodrigo Rodrigo | C.a. Rafel | Master - M | 00:52:55 | 00:05:18 |
112 | 35 | Oscar Garcia Santamaria | Independiente | Veterano B - M | 00:53:06 | 00:05:19 |
113 | 36 | Jose Lopez Llin | Independiente | Veterano B - M | 00:53:11 | 00:05:19 |
114 | 20 | Ivan Ballester Ballester | C.a. Pucol | Senior - M | 00:53:25 | 00:05:20 |
115 | 37 | Sergio Soler Alpuente | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:53:26 | 00:05:21 |
116 | 38 | Adolfo Leon Candel | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:53:26 | 00:05:21 |
117 | 13 | Antonio Arocas Perez | Independiente | Veterano C - M | 00:53:29 | 00:05:21 |
118 | 39 | David Sanchez Sanchez | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:53:30 | 00:05:21 |
119 | 40 | Norberto Victor Pincione | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:54:16 | 00:05:26 |
120 | 3 | Antonio Garcia Ribes | C.e. Pobla | Junior-promesa - M | 00:54:53 | 00:05:29 |
121 | 39 | Raul Magro Casas | Independiente | Veterano B - M | 00:54:54 | 00:05:29 |
122 | 21 | Jorge Molina Fernandez | Independiente | Senior - M | 00:55:07 | 00:05:31 |
123 | 40 | Jose Manuel Herraiz Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:55:18 | 00:05:32 |
124 | 41 | Francisco Rodriguez Mansergas | Independiente | Veterano A - M | 00:55:56 | 00:05:36 |
125 | 41 | Fco Javier Tornero Martinez | Independiente | Veterano B - M | 00:56:28 | 00:05:39 |
126 | 42 | Manuel Paramio Hernandez | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:56:44 | 00:05:40 |
127 | 7 | Josep Lluis Cerda Giner | C.c. Tos Pelat | Master - M | 00:56:54 | 00:05:41 |
128 | 43 | Tomas Puchalt Mocholi | Independiente | Veterano B - M | 00:57:01 | 00:05:42 |
129 | 44 | Juan Bautista Badia Gomez | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:57:18 | 00:05:44 |
130 | 8 | Jesus Antonio Lizondo Vergara | Independiente | Master - M | 00:57:37 | 00:05:46 |
131 | 14 | Jose Herrero Moreno | Sdupv | Veterano C - M | 00:57:48 | 00:05:47 |
132 | 45 | Rafael Soro Banon | Independiente | Veterano B - M | 00:57:53 | 00:05:47 |
133 | 46 | Juan Jose Nunez Muelas | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 00:59:09 | 00:05:55 |
134 | 9 | Jose Manuel Senent Orti | Independiente | Master - M | 00:59:45 | 00:05:58 |
135 | 42 | Miguel Angel Sanchez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:59:45 | 00:05:58 |
136 | 15 | Francisco Jose Munoz Alcaniz | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 01:00:26 | 00:06:03 |
137 | 10 | Vicente Roig Rausell | Independiente | Master - M | 01:00:41 | 00:06:04 |
138 | 47 | Juan Ramon De La Encarnacion Valcarcel | Independiente | Veterano B - M | 01:00:55 | 00:06:06 |
139 | 11 | Gines Garcia Martinez | Independiente | Master - M | 01:01:42 | 00:06:10 |
140 | 48 | Javier Navarro Dieguez | Independiente | Veterano B - M | 01:01:53 | 00:06:11 |
141 | 12 | Manuel Fernandez Blay | C.a. Galapagos | Master - M | 01:01:56 | 00:06:12 |
142 | 43 | Roberto Velert Maria | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 01:02:10 | 00:06:13 |
143 | 49 | Toni Solaz Rodrigo | The Runners Of Godella | Veterano B - M | 01:02:10 | 00:06:13 |
144 | 16 | Vicenc Garcia Iglesias | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 01:03:14 | 00:06:19 |
145 | 13 | Antonio Casamayor Villar | Independiente | Master - M | 01:05:22 | 00:06:32 |
146 | 44 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 01:06:48 | 00:06:41 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Susi Sanchez Feltrer | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:40:25 | 00:04:02 |
2 | 2 | Gemma Domenech Monzonis | Independiente | Veterano A - F | 00:41:09 | 00:04:07 |
3 | 1 | Aroa Saez Cholbi | C.e. Pobla | Senior - F | 00:42:17 | 00:04:14 |
4 | 1 | Cristina Munar Machio | Sdupv | Junior-promesa - F | 00:44:05 | 00:04:24 |
5 | 1 | Mayka Perello Chiva | Trail Morvedre | Veterano B - F | 00:44:27 | 00:04:27 |
6 | 2 | Valvanera Del Castillo Martinez | Independiente | Veterano B - F | 00:44:38 | 00:04:28 |
7 | 2 | Sandra Verdejo Vilar | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - F | 00:45:16 | 00:04:32 |
8 | 3 | Veronica Antonino Yeste | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:47:01 | 00:04:42 |
9 | 3 | Sonia Navarrete Gaspar | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:47:07 | 00:04:43 |
10 | 4 | Aida Alvarez Moreno | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:47:17 | 00:04:44 |
11 | 3 | Silvia Chiriac | C.a. Residencia Cantallops | Senior - F | 00:47:53 | 00:04:47 |
12 | 4 | Neus Munoz Capitan | Independiente | Senior - F | 00:48:13 | 00:04:49 |
13 | 5 | Inma Ramos Barres | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - F | 00:49:19 | 00:04:56 |
14 | 6 | Gema Navarro Lara | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - F | 00:49:23 | 00:04:56 |
15 | 4 | Esther Lacruz Reyes | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:49:34 | 00:04:57 |
16 | 5 | Alejandra Millan Lara | Independiente | Senior - F | 00:49:48 | 00:04:59 |
17 | 1 | Concha Fernandez Frechina | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - F | 00:51:38 | 00:05:10 |
18 | 6 | Monica Rayo Meseguer | Albalat Entrena Atletisme | Senior - F | 00:51:51 | 00:05:11 |
19 | 2 | Amparo Marques Parra | C.a. Galapagos | Veterano C - F | 00:51:53 | 00:05:11 |
20 | 5 | Raquel Alvarez Mesas | Independiente | Veterano B - F | 00:53:10 | 00:05:19 |
21 | 6 | Sonia Diaz Espanol | The Kenyan Urban Way | Veterano B - F | 00:53:52 | 00:05:23 |
22 | 7 | Sofia Castellano Esteve | Independiente | Veterano A - F | 00:54:16 | 00:05:26 |
23 | 7 | Allison Ruth Arboleda Condoy | Tridimonis | Senior - F | 00:54:25 | 00:05:26 |
24 | 7 | Maria Isabel Anguita Martinez | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:54:26 | 00:05:27 |
25 | 8 | Patricia Del Castillo Laserna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:54:53 | 00:05:29 |
26 | 8 | Claudia Suarez Campos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - F | 00:55:04 | 00:05:30 |
27 | 3 | Teresa Moya Ramon | Ceu Run | Veterano C - F | 00:55:48 | 00:05:35 |
28 | 9 | Mamen Santarrufina Martinez | Trt Meliana Tri-running-trail | Senior - F | 00:56:17 | 00:05:38 |
29 | 9 | Magaly Calderon Romero | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - F | 00:57:16 | 00:05:44 |
30 | 10 | Nuria Villena Gasco | Independiente | Veterano A - F | 00:57:42 | 00:05:46 |
31 | 8 | Paqui Moreno Saiz | Independiente | Veterano B - F | 00:57:55 | 00:05:48 |
32 | 11 | Piedad Fernandez Chilleron | Independiente | Veterano A - F | 00:59:10 | 00:05:55 |
33 | 12 | Teresa Lisarde Broseta | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 01:00:37 | 00:06:04 |
34 | 4 | Suni Miret Marchuet | Independiente | Veterano C - F | 01:02:53 | 00:06:17 |
35 | 13 | Jesica Portero Trigo | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano A - F | 01:03:14 | 00:06:19 |
36 | 9 | Rocio Illescas Del Rio | Independiente | Veterano B - F | 01:09:36 | 00:06:58 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Sdupv | 67 | Carlos Madronal Galan => Pts: 4 - 00:34:16 (00:03:26) Daniel Martin Gomez => Pts: 10 - 00:35:59 (00:03:36) Jose Luis Garcia Garcia => Pts: 14 - 00:36:41 (00:03:40) Enrique Sales Castro => Pts: 19 - 00:37:42 (00:03:46) Hugo Ortiz Kataoka => Pts: 20 - 00:37:43 (00:03:46) |
2 | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | 136 | Vicente Riog Yuste => Pts: 7 - 00:34:54 (00:03:29) Ignacio Fabra Barberan => Pts: 11 - 00:36:04 (00:03:36) Jose Antonio Mateos Montero => Pts: 25 - 00:39:12 (00:03:55) Cayetano Felguera Mora => Pts: 36 - 00:40:08 (00:04:01) Oscar Gomez-calcerrada Sorribes => Pts: 57 - 00:42:54 (00:04:17) |
3 | Trt Meliana Tri-running-trail | 144 | Antonio Luna Marti => Pts: 12 - 00:36:16 (00:03:38) Jesus Moya Jimenez => Pts: 30 - 00:39:32 (00:03:57) Fernando Jose Martinez Diaz => Pts: 31 - 00:39:33 (00:03:57) Adrian Ors Macian => Pts: 32 - 00:39:33 (00:03:57) Javier Hernandez Olmo => Pts: 39 - 00:40:25 (00:04:02) |
4 | The Kenyan Urban Way | 147 | Borja Capilla => Pts: 1 - 00:33:05 (00:03:18) Jorge Mari Baixauli => Pts: 2 - 00:33:11 (00:03:19) Javi Noves Almansa => Pts: 8 - 00:34:57 (00:03:30) Carlos Roig Moreno => Pts: 13 - 00:36:36 (00:03:40) Jose Manuel Herraiz Venancio => Pts: 123 - 00:55:18 (00:05:32) |
5 | Albalat Entrena Atletisme | 207 | Roberto Puig Gongora => Pts: 18 - 00:37:33 (00:03:45) Rafael Castel Tellez => Pts: 44 - 00:41:07 (00:04:07) Ruben Honrubia Gil => Pts: 45 - 00:41:08 (00:04:07) Aitor Varas Garcia => Pts: 46 - 00:41:10 (00:04:07) Fede Valls => Pts: 54 - 00:42:25 (00:04:14) |
6 | C.e. Pobla | 281 | Cristian Saguer Roelas => Pts: 15 - 00:36:52 (00:03:41) Samuel Garcia De La Casa => Pts: 35 - 00:39:51 (00:03:59) David Marco Ferrando => Pts: 60 - 00:43:30 (00:04:21) Jose Gregorio Torralba Iranzo => Pts: 85 - 00:47:08 (00:04:43) Enrique Ferrer Escudero => Pts: 86 - 00:47:51 (00:04:47) |
7 | Grup De Correr Museros | 300 | Jose Antonio Bravo Rafael => Pts: 47 - 00:41:16 (00:04:08) Antonio Ferrando Villajos => Pts: 50 - 00:42:07 (00:04:13) Juan Carlos Gamboa Secaduras => Pts: 51 - 00:42:13 (00:04:13) Jorge Alvarez Martinez => Pts: 71 - 00:45:02 (00:04:30) Antonio Fort I Uso => Pts: 81 - 00:46:29 (00:04:39) |
8 | C.a. Rafel | 310 | Carlos Bonilla Cantos => Pts: 33 - 00:39:35 (00:03:58) Vicente Juan Soriano => Pts: 43 - 00:40:38 (00:04:04) Juan Miguel Rabadan Mata => Pts: 68 - 00:44:49 (00:04:29) Nico Donato Mora => Pts: 79 - 00:46:08 (00:04:37) Bruno Marono Martinez => Pts: 87 - 00:47:54 (00:04:47) |
9 | C.a. Pucol | 353 | Javier Bosch Soriano => Pts: 16 - 00:36:55 (00:03:42) Juan Catala Soriano => Pts: 21 - 00:37:53 (00:03:47) Manuel Fernandez Madrid => Pts: 95 - 00:49:09 (00:04:55) Manuel Angel Blanco Sepulveda => Pts: 107 - 00:52:01 (00:05:12) Ivan Ballester Ballester => Pts: 114 - 00:53:25 (00:05:20) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.e. Pobla | 13 | Susi Sanchez Feltrer => Pts: 1 - 00:40:25 (00:04:02) Aroa Saez Cholbi => Pts: 3 - 00:42:17 (00:04:14) Sonia Navarrete Gaspar => Pts: 9 - 00:47:07 (00:04:43) |
2 | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | 25 | Sandra Verdejo Vilar => Pts: 7 - 00:45:16 (00:04:32) Veronica Antonino Yeste => Pts: 8 - 00:47:01 (00:04:42) Aida Alvarez Moreno => Pts: 10 - 00:47:17 (00:04:44) |
3 | Albalat Entrena Atletisme | 76 | Monica Rayo Meseguer => Pts: 18 - 00:51:51 (00:05:11) Patricia Del Castillo Laserna => Pts: 25 - 00:54:53 (00:05:29) Teresa Lisarde Broseta => Pts: 33 - 01:00:37 (00:06:04) |