III VÁLVULAS ARCO 5K FOIOS
16/07/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jorge Peris Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:15:12 | 00:03:02 |
2 | 2 | Borja Capilla | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:15:27 | 00:03:05 |
3 | 3 | Jorge Mari Baixauli | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:15:49 | 00:03:10 |
4 | 1 | Angel Carretero Santos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:16:10 | 00:03:14 |
5 | 1 | Carlos Madronal Galan | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:16:15 | 00:03:15 |
6 | 4 | Antonio Torralbo Martinez | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:16:35 | 00:03:19 |
7 | 1 | Javi Noves Almansa | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:16:39 | 00:03:20 |
8 | 2 | Adolfo Leon Candel | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:16:43 | 00:03:21 |
9 | 5 | Alberto Dolader | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:16:55 | 00:03:23 |
10 | 6 | Javier Hernandez Olmo | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:16:58 | 00:03:24 |
11 | 7 | Hector Esteban Silva | Independiente | Veterano A - M | 00:17:08 | 00:03:26 |
12 | 3 | Antonio Luna Marti | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:17:13 | 00:03:27 |
13 | 2 | Daniel Martin Gomez | Sdupv | Senior - M | 00:17:16 | 00:03:27 |
14 | 3 | Azzedine Siah | Independiente | Senior - M | 00:17:24 | 00:03:29 |
15 | 4 | Roberto Puig Gongora | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:17:27 | 00:03:29 |
16 | 5 | Cristian Saguer Roelas | C.e. Pobla | Senior - M | 00:17:28 | 00:03:30 |
17 | 6 | Hugo Ortiz Kataoka | Sdupv | Senior - M | 00:17:29 | 00:03:30 |
18 | 4 | Jose Luis Quintanilla Ruiz | Independiente | Veterano B - M | 00:17:35 | 00:03:31 |
19 | 2 | Enrique Sales Castro | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:17:38 | 00:03:32 |
20 | 5 | Carlos Roig Moreno | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:17:43 | 00:03:33 |
21 | 8 | Jose Luis Garcia Garcia | Sdupv | Veterano A - M | 00:17:46 | 00:03:33 |
22 | 7 | Alvaro Sanchez Garcia | Independiente | Senior - M | 00:17:52 | 00:03:34 |
23 | 6 | Vicente Tomas Tecles | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:17:55 | 00:03:35 |
24 | 7 | Quique Marti Gil | Sdupv | Veterano B - M | 00:17:59 | 00:03:36 |
25 | 8 | Carlos Sabates Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:18:00 | 00:03:36 |
26 | 9 | Lorenzo Ferriol Bruixola | Sdupv | Veterano A - M | 00:18:00 | 00:03:36 |
27 | 10 | Alejandro Abad Peris | Independiente | Veterano A - M | 00:18:03 | 00:03:37 |
28 | 11 | Fran Alcover Zanon | Tridimonis | Veterano A - M | 00:18:06 | 00:03:37 |
29 | 1 | Vicente Felis Monros | Independiente | Veterano C - M | 00:18:11 | 00:03:38 |
30 | 8 | Lenin Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:18:13 | 00:03:39 |
31 | 12 | Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo | Sdupv | Veterano A - M | 00:18:21 | 00:03:40 |
32 | 9 | Samuel Garcia De La Casa | C.e. Pobla | Senior - M | 00:18:22 | 00:03:40 |
33 | 13 | Olger Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - M | 00:18:23 | 00:03:41 |
34 | 9 | Jose Antonio Bravo Rafael | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:18:43 | 00:03:45 |
35 | 2 | Jose Manuel Fort Martinez | Tridimonis | Veterano C - M | 00:18:44 | 00:03:45 |
36 | 10 | Wilman Paul Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:18:45 | 00:03:45 |
37 | 14 | Isaac Suarez Alvarez | Sdupv | Veterano A - M | 00:18:46 | 00:03:45 |
38 | 15 | Adrian Ors Macian | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:18:53 | 00:03:47 |
39 | 11 | Quico Zamit Fernandez | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 00:18:58 | 00:03:48 |
40 | 16 | Alberto Sanchez Vizcaino | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:19:01 | 00:03:48 |
41 | 10 | Carlos Cervantes Costa | Independiente | Veterano B - M | 00:19:02 | 00:03:48 |
42 | 11 | Juan Carlos Mercado Casado | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:19:03 | 00:03:49 |
43 | 12 | Vicente Juan Soriano | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:19:05 | 00:03:49 |
44 | 13 | Vicente Pedros Tormos | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:19:09 | 00:03:50 |
45 | 14 | Fran Corredor Sauri | Independiente | Veterano B - M | 00:19:11 | 00:03:50 |
46 | 17 | Jose Antonio Ramiro Ramon | Independiente | Veterano A - M | 00:19:14 | 00:03:51 |
47 | 15 | Pedro J. Culebras Vaquerizo | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:19:20 | 00:03:52 |
48 | 18 | David Yeste Calvo | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:19:23 | 00:03:53 |
49 | 12 | Cayetano Felguera Mora | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:19:25 | 00:03:53 |
50 | 13 | Jose Ferrer Reyes | Independiente | Senior - M | 00:19:33 | 00:03:55 |
51 | 14 | Luis Lima Moya | Independiente | Senior - M | 00:19:35 | 00:03:55 |
52 | 3 | Fede Valls | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:19:38 | 00:03:54 |
53 | 15 | Aitor Varas Garcia | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:19:43 | 00:03:57 |
54 | 16 | Ramon Campos Carceller | Tridimonis | Senior - M | 00:19:44 | 00:03:57 |
55 | 19 | Ruben Honrubia Gil | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:19:45 | 00:03:57 |
56 | 16 | Antonio Ferrando Villajos | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:19:48 | 00:03:58 |
57 | 20 | Jesus Moya Jimenez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:19:48 | 00:03:58 |
58 | 17 | Borja Antequera Sauri | Gent De Foios | Senior - M | 00:19:51 | 00:03:58 |
59 | 4 | Ignacio Cebrian Sanfeliu | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:19:52 | 00:03:58 |
60 | 17 | Jose Arias Roman | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:19:53 | 00:03:59 |
61 | 21 | Paulo Marco Casanova | Independiente | Veterano A - M | 00:19:57 | 00:03:59 |
62 | 18 | Dani Celda Galindo | Independiente | Veterano B - M | 00:20:04 | 00:04:01 |
63 | 22 | Juan Carlos Ferri Urena | Independiente | Veterano A - M | 00:20:04 | 00:04:01 |
64 | 23 | Juanjo Sanchez Sauri | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:20:05 | 00:04:01 |
65 | 24 | Genar Montalt Olmos | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:20:05 | 00:04:01 |
66 | 25 | Victor Bermejo Capilla | Cdm Avant Moncada | Veterano A - M | 00:20:08 | 00:04:02 |
67 | 19 | Vicente Juan Garcia Gayan | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:20:12 | 00:04:02 |
68 | 26 | Julian Merino Perez | Sdupv | Veterano A - M | 00:20:15 | 00:04:03 |
69 | 5 | Miguel Angel Tamarit Misut | Independiente | Veterano C - M | 00:20:21 | 00:04:04 |
70 | 27 | Roberto Lomas Herreros | Independiente | Veterano A - M | 00:20:23 | 00:04:05 |
71 | 6 | Jose Marti | Sdupv | Veterano C - M | 00:20:24 | 00:04:05 |
72 | 20 | Tomas Civera Molla | Sdupv | Veterano B - M | 00:20:24 | 00:04:05 |
73 | 7 | Valentin Palacios Lopez | Grup De Correr Emperador | Veterano C - M | 00:20:24 | 00:04:05 |
74 | 21 | Sergio Soler Alpuente | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:20:31 | 00:04:06 |
75 | 28 | Alfredo Alandes Alfonso | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:20:32 | 00:04:06 |
76 | 8 | Jose Ramon Serrano Prieto | C.a. Quart De Poblet | Veterano C - M | 00:20:40 | 00:04:08 |
77 | 29 | Oscar Padial Diaz | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:20:48 | 00:04:10 |
78 | 22 | Juan Ramon Carrero Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:20:56 | 00:04:11 |
79 | 23 | Sergio Olalla | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:20:58 | 00:04:12 |
80 | 9 | Juan Catalan Alarcon | C.c. Tos Pelat | Veterano C - M | 00:21:00 | 00:04:12 |
81 | 18 | Jorge Alvarez Martinez | Grup De Correr Museros | Senior - M | 00:21:17 | 00:04:15 |
82 | 24 | Carlos Soler Miralles | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:21:28 | 00:04:18 |
83 | 30 | Juan Miguel Rabadan Mata | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:21:30 | 00:04:18 |
84 | 25 | Antonio Fort I Uso | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:21:38 | 00:04:20 |
85 | 10 | Raimon San Gregorio Esteve | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:21:41 | 00:04:20 |
86 | 26 | Jose Gregorio Torralba Iranzo | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:21:41 | 00:04:20 |
87 | 11 | Paco Zamit Marti | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - M | 00:21:41 | 00:04:20 |
88 | 31 | Pablo Lopez Ros | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:21:46 | 00:04:21 |
89 | 32 | David Alcaina Serrano | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:21:48 | 00:04:22 |
90 | 12 | Alfonso Vidal Delgado | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:21:49 | 00:04:22 |
91 | 27 | Ionel Dumitrescu | Independiente | Veterano B - M | 00:21:49 | 00:04:22 |
92 | 33 | Vicente Ibars Chulvi | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:21:57 | 00:04:23 |
93 | 1 | Vicente Ruiz Frias | C.a. Poblats Maritims | Master - M | 00:21:58 | 00:04:24 |
94 | 2 | Juan Bonillo Bernet | S.d. Correcaminos | Master - M | 00:22:00 | 00:04:24 |
95 | 13 | Eustaquio Cazallas | C.a. Poblats Maritims | Veterano C - M | 00:22:07 | 00:04:25 |
96 | 3 | Fausto Calderon Chavez | C.a. Kuntur Vlc | Master - M | 00:22:07 | 00:04:25 |
97 | 14 | Jose Mari Bueno Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:22:08 | 00:04:26 |
98 | 4 | Vicente Roig Rausell | Independiente | Master - M | 00:22:09 | 00:04:26 |
99 | 28 | Toni Lopez Garrido | Independiente | Veterano B - M | 00:22:14 | 00:04:27 |
100 | 34 | Carlos San Antonio Segado | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:22:26 | 00:04:29 |
101 | 29 | David Peris Montolio | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:22:27 | 00:04:29 |
102 | 35 | Miguel Angel Moreno Gabaldon | Independiente | Veterano A - M | 00:22:38 | 00:04:32 |
103 | 36 | Sergio San Jose Latorre | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:22:38 | 00:04:32 |
104 | 30 | Manuel Fernandez Madrid | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:22:38 | 00:04:32 |
105 | 37 | Mario Zubieta Repiso | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:22:40 | 00:04:32 |
106 | 31 | Bruno Marono Martinez | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:22:49 | 00:04:34 |
107 | 19 | Carles Palacios Fores | Grup De Correr Emperador | Senior - M | 00:22:49 | 00:04:34 |
108 | 38 | Hector Garcia Mari | Independiente | Veterano A - M | 00:22:51 | 00:04:34 |
109 | 39 | Jose Ramon Dolz Garcia | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:23:13 | 00:04:39 |
110 | 40 | Marc Morato Gomez | Cor I Muntanya | Veterano A - M | 00:23:16 | 00:04:39 |
111 | 3 | Alejandro De La Encarnacion Verdugo | Ca Sprint Moncada | Junior-promesa - M | 00:23:18 | 00:04:40 |
112 | 15 | Paco Claros Beneyto | Ceu Run | Veterano C - M | 00:23:18 | 00:04:40 |
113 | 41 | Manuel Rodriguez Alfaro | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:24:10 | 00:04:50 |
114 | 32 | Jose Antonio Gomez Olmo | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:24:12 | 00:04:50 |
115 | 42 | Juan Carlos Soler Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 00:24:15 | 00:04:51 |
116 | 33 | Juan Miguel Huertas Sanchez | Corre Que T\'agafe | Veterano B - M | 00:24:15 | 00:04:51 |
117 | 34 | Jose Carlos Martin Fuster | Independiente | Veterano B - M | 00:24:35 | 00:04:55 |
118 | 43 | Chema Gallego Cano | Corre Que T\'agafe | Veterano A - M | 00:24:47 | 00:04:57 |
119 | 35 | Tomas Puchalt Mocholi | Independiente | Veterano B - M | 00:24:52 | 00:04:58 |
120 | 44 | Rafael Castel Tellez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:24:53 | 00:04:59 |
121 | 36 | Salvador Domenech Santajustina | Independiente | Veterano B - M | 00:25:21 | 00:05:04 |
122 | 37 | Jose Lopez Llin | Independiente | Veterano B - M | 00:25:26 | 00:05:05 |
123 | 16 | Manuel Garcia Piqueras | Paterna Runners Club | Veterano C - M | 00:25:38 | 00:05:08 |
124 | 17 | Antonio Arocas Perez | Independiente | Veterano C - M | 00:26:03 | 00:05:13 |
125 | 5 | Jose Ramon Rodrigo Rodrigo | C.a. Rafel | Master - M | 00:26:04 | 00:05:13 |
126 | 6 | Juan Ramon Fabado Dura | Trt Meliana Tri-running-trail | Master - M | 00:26:04 | 00:05:13 |
127 | 7 | Josep Lluis Cerda Giner | C.c. Tos Pelat | Master - M | 00:26:07 | 00:05:13 |
128 | 38 | Juan Carlos Llopis Teixedor | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:26:08 | 00:05:14 |
129 | 39 | Juan Antonio Menor Galvez | Independiente | Veterano B - M | 00:26:08 | 00:05:14 |
130 | 8 | Juan Ramon Fabado Dura | Trt Meliana Tri-running-trail | Master - M | 00:26:11 | 00:05:14 |
131 | 45 | Ivan Lozano Lluch | Independiente | Veterano A - M | 00:26:20 | 00:05:16 |
132 | 40 | Oscar Garcia Saez | Independiente | Veterano B - M | 00:26:57 | 00:05:23 |
133 | 41 | Juan Ramon De La Encarnacion Valcarcel | Independiente | Veterano B - M | 00:27:04 | 00:05:25 |
134 | 42 | Sergio Lope Barrios | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:27:31 | 00:05:30 |
135 | 9 | Manuel La Torre Quijada | C.a. Galapagos | Master - M | 00:27:39 | 00:05:32 |
136 | 43 | Manuel Paramio Hernandez | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:28:06 | 00:05:37 |
137 | 10 | Jose Manuel Senent Orti | Independiente | Master - M | 00:28:20 | 00:05:40 |
138 | 44 | Juan Jose Nunez Muelas | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 00:29:11 | 00:05:50 |
139 | 18 | Vicenc Garcia Iglesias | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 00:30:15 | 00:06:03 |
140 | 19 | Vicente Javier Monreal Ebri | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 00:30:16 | 00:06:03 |
141 | 45 | Raul Magro Casas | Independiente | Veterano B - M | 00:30:19 | 00:06:04 |
142 | 11 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Master - M | 00:30:24 | 00:06:05 |
143 | 12 | Gines Garcia Martinez | Independiente | Master - M | 00:30:26 | 00:06:05 |
144 | 46 | Javier Carrion Molla | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:30:40 | 00:06:08 |
145 | 47 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 00:31:13 | 00:06:15 |
146 | 4 | Antonio Garcia Ribes | C.e. Pobla | Junior-promesa - M | 00:31:51 | 00:06:22 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Marta Risco Eres | C.e. Pobla | Senior - F | 00:18:43 | 00:03:45 |
2 | 1 | Susi Sanchez Feltrer | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:19:06 | 00:03:49 |
3 | 2 | Aroa Saez Cholbi | C.e. Pobla | Senior - F | 00:19:53 | 00:03:59 |
4 | 1 | Valvanera Del Castillo Martinez | Independiente | Veterano B - F | 00:21:04 | 00:04:13 |
5 | 2 | Sonia Navarrete Gaspar | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:21:50 | 00:04:22 |
6 | 2 | Aida Alvarez Moreno | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:22:41 | 00:04:32 |
7 | 3 | Neus Munoz Capitan | Independiente | Senior - F | 00:22:47 | 00:04:33 |
8 | 3 | Esther Lacruz Reyes | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:23:02 | 00:04:36 |
9 | 4 | Silvia Chiriac | C.a. Residencia Cantallops | Senior - F | 00:23:14 | 00:04:39 |
10 | 5 | Carmen Solanes Galbis | Sdupv | Senior - F | 00:23:18 | 00:04:40 |
11 | 3 | Inma Ramos Barres | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - F | 00:23:22 | 00:04:40 |
12 | 4 | Lidia Moreno-arronez Marti | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:23:49 | 00:04:46 |
13 | 6 | Sandra Diaz Lopez | C.e. Pobla | Senior - F | 00:23:50 | 00:04:46 |
14 | 7 | Alejandra Millan Lara | Independiente | Senior - F | 00:23:51 | 00:04:46 |
15 | 1 | Amparo Marques Parra | C.a. Galapagos | Veterano C - F | 00:24:24 | 00:04:53 |
16 | 2 | Concha Fernandez Frechina | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - F | 00:24:29 | 00:04:54 |
17 | 8 | Monica Rayo Meseguer | Albalat Entrena Atletisme | Senior - F | 00:24:37 | 00:04:55 |
18 | 4 | Begona Garcia Linana | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 00:25:19 | 00:05:04 |
19 | 5 | Sofia Castellano Esteve | Independiente | Veterano A - F | 00:25:24 | 00:05:05 |
20 | 5 | Raquel Alvarez Mesas | Independiente | Veterano B - F | 00:25:24 | 00:05:05 |
21 | 6 | Maria Jose Dura Esteve | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - F | 00:25:47 | 00:05:09 |
22 | 6 | Patricia Del Castillo Laserna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:25:58 | 00:05:12 |
23 | 7 | Maria Isabel Anguita Martinez | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:26:34 | 00:05:19 |
24 | 9 | Claudia Suarez Campos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - F | 00:27:20 | 00:05:28 |
25 | 8 | Paqui Moreno Saiz | Independiente | Veterano B - F | 00:27:44 | 00:05:33 |
26 | 10 | Mamen Santarrufina Martinez | Trt Meliana Tri-running-trail | Senior - F | 00:28:02 | 00:05:36 |
27 | 7 | Magaly Calderon Romero | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - F | 00:28:21 | 00:05:40 |
28 | 9 | Nuria Ramon Marques | Grup De Correr Museros | Veterano B - F | 00:28:30 | 00:05:42 |
29 | 8 | Piedad Fernandez Chilleron | Independiente | Veterano A - F | 00:29:09 | 00:05:50 |
30 | 9 | Jesica Portero Trigo | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano A - F | 00:30:13 | 00:06:03 |
31 | 10 | Ana Maria Gonzalez-mellado Alvaro | Independiente | Veterano B - F | 00:30:21 | 00:06:04 |
32 | 1 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Master - F | 00:30:23 | 00:06:05 |
33 | 3 | Suni Miret Marchuet | Independiente | Veterano C - F | 00:30:40 | 00:06:08 |
34 | 10 | Mª Carmen Navarro Vidal | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:30:52 | 00:06:10 |
35 | 11 | Merxe Garcia Rodriguez | Independiente | Veterano B - F | 00:30:52 | 00:06:10 |
36 | 12 | Carmen Coronel | C.a. Kuntur Vlc | Veterano B - F | 00:31:23 | 00:06:17 |
37 | 2 | Charo Heredia Corduente | Independiente | Master - F | 00:31:55 | 00:06:23 |
38 | 13 | Rocio Illescas Del Rio | Independiente | Veterano B - F | 00:32:03 | 00:06:25 |
39 | 14 | Mary Iborra Torres | Tridimonis | Veterano B - F | 00:33:26 | 00:06:41 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | The Kenyan Urban Way | 33 | Jorge Peris Venancio => Pts: 1 - 00:15:12 (00:03:02) Borja Capilla => Pts: 2 - 00:15:27 (00:03:05) Jorge Mari Baixauli => Pts: 3 - 00:15:49 (00:03:10) Javi Noves Almansa => Pts: 7 - 00:16:39 (00:03:20) Carlos Roig Moreno => Pts: 20 - 00:17:43 (00:03:33) |
2 | Sdupv | 75 | Carlos Madronal Galan => Pts: 5 - 00:16:15 (00:03:15) Daniel Martin Gomez => Pts: 13 - 00:17:16 (00:03:27) Hugo Ortiz Kataoka => Pts: 17 - 00:17:29 (00:03:30) Enrique Sales Castro => Pts: 19 - 00:17:38 (00:03:32) Jose Luis Garcia Garcia => Pts: 21 - 00:17:46 (00:03:33) |
3 | Trt Meliana Tri-running-trail | 177 | Javier Hernandez Olmo => Pts: 10 - 00:16:58 (00:03:24) Antonio Luna Marti => Pts: 12 - 00:17:13 (00:03:27) Adrian Ors Macian => Pts: 38 - 00:18:53 (00:03:47) Jesus Moya Jimenez => Pts: 57 - 00:19:48 (00:03:58) Jose Arias Roman => Pts: 60 - 00:19:53 (00:03:59) |
4 | C.a. Kuntur Vlc | 199 | Angel Carretero Santos => Pts: 4 - 00:16:10 (00:03:14) Lenin Jimenez Quizhpe => Pts: 30 - 00:18:13 (00:03:39) Olger Jimenez Quizhpe => Pts: 33 - 00:18:23 (00:03:41) Wilman Paul Jimenez Quizhpe => Pts: 36 - 00:18:45 (00:03:45) Fausto Calderon Chavez => Pts: 96 - 00:22:07 (00:04:25) |
5 | C.e. Pobla | 203 | Cristian Saguer Roelas => Pts: 16 - 00:17:28 (00:03:30) Vicente Tomas Tecles => Pts: 23 - 00:17:55 (00:03:35) Samuel Garcia De La Casa => Pts: 32 - 00:18:22 (00:03:40) Genar Montalt Olmos => Pts: 65 - 00:20:05 (00:04:01) Vicente Juan Garcia Gayan => Pts: 67 - 00:20:12 (00:04:02) |
6 | Albalat Entrena Atletisme | 219 | Roberto Puig Gongora => Pts: 15 - 00:17:27 (00:03:29) Vicente Pedros Tormos => Pts: 44 - 00:19:09 (00:03:50) Fede Valls => Pts: 52 - 00:19:38 (00:03:54) Aitor Varas Garcia => Pts: 53 - 00:19:43 (00:03:57) Ruben Honrubia Gil => Pts: 55 - 00:19:45 (00:03:57) |
7 | Grup De Correr Museros | 340 | Jose Antonio Bravo Rafael => Pts: 34 - 00:18:43 (00:03:45) Antonio Ferrando Villajos => Pts: 56 - 00:19:48 (00:03:58) Jorge Alvarez Martinez => Pts: 81 - 00:21:17 (00:04:15) Antonio Fort I Uso => Pts: 84 - 00:21:38 (00:04:20) Raimon San Gregorio Esteve => Pts: 85 - 00:21:41 (00:04:20) |
8 | C.a. Residencia Cantallops | 363 | Alberto Sanchez Vizcaino => Pts: 40 - 00:19:01 (00:03:48) Juan Carlos Mercado Casado => Pts: 42 - 00:19:03 (00:03:49) Alfredo Alandes Alfonso => Pts: 75 - 00:20:32 (00:04:06) Vicente Ibars Chulvi => Pts: 92 - 00:21:57 (00:04:23) Jose Antonio Gomez Olmo => Pts: 114 - 00:24:12 (00:04:50) |
9 | C.a. Rafel | 439 | Vicente Juan Soriano => Pts: 43 - 00:19:05 (00:03:49) Carlos Soler Miralles => Pts: 82 - 00:21:28 (00:04:18) Juan Miguel Rabadan Mata => Pts: 83 - 00:21:30 (00:04:18) Bruno Marono Martinez => Pts: 106 - 00:22:49 (00:04:34) Jose Ramon Rodrigo Rodrigo => Pts: 125 - 00:26:04 (00:05:13) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.e. Pobla | 6 | Marta Risco Eres => Pts: 1 - 00:18:43 (00:03:45) Susi Sanchez Feltrer => Pts: 2 - 00:19:06 (00:03:49) Aroa Saez Cholbi => Pts: 3 - 00:19:53 (00:03:59) |
2 | C.a. Residencia Cantallops | 41 | Silvia Chiriac => Pts: 9 - 00:23:14 (00:04:39) Inma Ramos Barres => Pts: 11 - 00:23:22 (00:04:40) Maria Jose Dura Esteve => Pts: 21 - 00:25:47 (00:05:09) |
3 | Albalat Entrena Atletisme | 73 | Monica Rayo Meseguer => Pts: 17 - 00:24:37 (00:04:55) Patricia Del Castillo Laserna => Pts: 22 - 00:25:58 (00:05:12) Mª Carmen Navarro Vidal => Pts: 34 - 00:30:52 (00:06:10) |
4 | C.a. Kuntur Vlc | 87 | Claudia Suarez Campos => Pts: 24 - 00:27:20 (00:05:28) Magaly Calderon Romero => Pts: 27 - 00:28:21 (00:05:40) Carmen Coronel => Pts: 36 - 00:31:23 (00:06:17) |